فیلم و موزیک

معرفی بازی‌ های رایگان فروشگاه اپیک گیمز در هفته پایانی آوریل ۲۰۲۲

به گزارش اپیک گیمز، این هفته دو بازی جایگزین Amnesia خواهند شد: Rebirth و Riverbond و به صورت رایگان در اختیار کاربران فروشگاه Epic Games قرار خواهند گرفت.

اپیک گیمز از مدت ها قبل چندین بازی رایگان در هفته را برای کاربران فروشگاه های خود در نظر گرفته است. در همین راستا این شرکت جدیدترین بازی های رایگان خود را ارائه کرد. اولین بازی رایگان Paradigm توسط Jacob Janerka Studios در سال 2017 منتشر شد و بازیکنان را وارد یک ماجراجویی جذاب پسا آخرالزمانی کرد. این بازی در طول انتشار خود، نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و بازیکنان دریافت کرد.

دومین بازی رایگان فروشگاه اپیک گیمز، استودیوی تعاونی DoubleMoose Games با نام Just Die Already خواهد بود. این بازی ماجراجویی سال گذشته منتشر شد. طبق گفته اپیک گیمز، بازی‌های Paradigm و Just Die Already هفته آینده جایگزین Amnesia: Rebirth و Riverbond خواهند شد.

محیط و شخصیت پارادایم

این دو بازی از تاریخ 28 می 1401 (28 آوریل 2022) تا 15 می (5 مه) برای کاربران فروشگاه Epic Games قابل دانلود هستند. مطمئناً وقتی این بازی های رایگان Epic Games را در یک زمان خاص به حساب خود اضافه می کنید، همیشه به آنها دسترسی خواهید داشت. فروشگاه دیجیتال اپیک گیمز سال گذشته 89 بازی رایگان از جمله لوگوهایی مانند Control و Shenmue 3 را به کاربران خود ارائه کرد.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا