فیلم و موزیک

معرفی بازی فرفره های انفجاری + لینک دانلود اندروید

این مقاله توسط آراد نیوز بازی کامل Beyblade Burst را ارائه می دهد ما بحث کردیم که کجا باید با یکی از معروف ترین گجت های ژاپنی با افراد دیگر رقابت کنید.

یکی از خاطره انگیزترین روزهای هر فردی دوران کودکی اوست. زمانی که بچه ها با اسباب بازی های ساده مسابقه می دادند. به عنوان مثال، توپ یکی از خاطره انگیزترین بازی هایی است که کودکان در خیابان های هر شهر با آن مسابقه می دهند. با گذشت زمان، این بازی ها شکل جدیدی به خود گرفتند و مسابقه هیجان انگیزی را ایجاد کردند که Beyblade Burst کرد این دقیقا یکی از آنهاست. یک اسباب بازی ژاپنی متفاوت و عجیب که با سرعت بسیار بالایی می چرخد.

بازی Beyblade بر اساس انیمه ای به همین نام ساخته شده است که در ایران به ترفندهای انفجاری معروف است. Beyblade به عنوان یک انیمه در مسابقات دو نفره پخش می شود و هر بازیکن باید هنگام چرخش آن را با چرخ چرخان خود در زمین بگذارد. هر بازیکنی که بتواند حریف خود را از زمین بکشد یا زمین بزند برنده بازی است. اکنون Beyblade Burst به عنوان یک بازی اندروید در دسترس است. با معرفی بازی Beyblade Burst با آراد نیوز همراه باشید.


بازی تاپس های انفجاری

بازی برای اندروید و آیفون Beyblade Burst

در قسمت فروشگاه می توانید تاپ های قدرتمندتری خریداری کنید که البته به دلیل قیمت بالای آنها باید در مسابقات مختلف برنده شوید و امتیاز بگیرید.

در Beyblade Burst باید با تاپ هایی که در اختیار دارید با بازیکنان دیگر رقابت کنید. هر یک از این قله ها دارای نقاط قوت و قابلیت های منحصر به فرد خود هستند، بنابراین بسته به مسابقه ای که قصد دارید در آن شرکت کنید، باید با قله مناسب وارد مسابقه شوید. مسابقات بازی به دو دسته Quick Battel و Battle League تقسیم می شوند. در بخش Quick Battel می توانید به صورت تصادفی با دوستان خود یا افراد دیگر رقابت کنید. در این بخش می توانید به صورت آفلاین بازی یا تمرین کنید و حتی چالش های مختلف را امتحان کنید. در Battle League می توانید لیگ خود را ایجاد کنید که خود شامل چندین بخش مختلف است. در این بخش می توانید در تورنمنت های مختلفی شرکت کنید که چالشی برای Bikon هستند.

با امتیازاتی که در طول مسابقات مختلف کسب می کنید، می توانید تاپ های خود را با آیتم های مختلف ارتقا دهید. همچنین می توانید تاپ های قدرتمندتری را در فروشگاه خریداری کنید اما به دلیل قیمت بالای آنها باید در مسابقات مختلف امتیاز و امتیاز زیادی کسب کنید. Beyblade Burst شامل چندین مسیر مسابقه می باشد که هر کدام با تنوع خوب خود روند مسابقه را منحصر به فرد می کند. البته لازم به ذکر است که تمامی این بازی ها رایگان نیستند و باید با امتیازات و ارتقای خود آن ها را منتشر کنید.

بازی ساده است. شما باید در ابتدای هر بازی در اسرع وقت زاویه مناسب را انتخاب کنید و سپس مسابقه را تماشا کنید. البته در طول مسابقه و زمانی که نوار انرژی پر است، می توانید با انتخاب این گزینه ضربه سنگینی به حریف وارد کنید.

بازی برای اندروید و آیفون Beyblade Burst

Beyblade Burst اگرچه در ابتدا کمی جذاب به نظر می رسد، اما به تدریج جذابیت خود را از دست می دهد، مگر اینکه واقعاً از طرفداران این بازی آشنا و قدیمی باشید، در این صورت بهتر است به سراغ بازی واقعی بروید.

Beyblade Burst از نظر گرافیک و جلوه های بصری به خوبی عمل می کند. یکی از معایب پخش موسیقی این است که تنوع بسیار کمی دارد. در واقع بازی یک نوع موسیقی دارد که مدام پخش می شود و بدی اش این است که ادامه همان موسیقی در مسابقات پخش می شود که به مرور زمان آزار دهنده است. استودیو Hasbro با طراحی نسبتا دقیق بازی اصلی Beyblade Burst سعی در جذب مخاطب داشت که با وجود برخی مشکلات بسیار موفق عمل کرد.

Beyblade Burst اکنون برای اندروید و آیفون در دسترس است. می توانید آن را از لینک های زیر دانلود کنید و از تجربه یک بازی جذاب مسابقه ای لذت ببرید.

دانلود بازی Beyblade Burst

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا