فیلم و موزیک

مصاحبه‌ی عجیب و ناگهانی ترانه علیدوستی با شبکه بی‌بی‌سی ؛ ترانه ممنوع‌الکار میشود؟

گفتگو با علیدوستی او در حاشیه جشنواره کن در اقدامی جنجالی و ناگهانی با بی بی سی فارسی صحبت کرد و شایعاتی مبنی بر ممنوعیت به گوش رسید.

مصاحبه ترانه علیدوستی با بی بی سی در جشنواره کن شاید بمب خبری جشنواره بودن. اخبار خوب را ادامه دهید آهنگ علیدوستی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

گفتگو با علیدوستی

مصاحبه ترانه علیدوستی با بی بی سی فارسی

گفتگو با علیدوستی
مصاحبه ترانه علیدوستی با بی بی سی,مصاحبه ترانه علیدوستی با بی بی سی فارسی

مصاحبه ترانه علیدوستی با بی بی سی در جشنواره کن می تواند بمب خبری جشنواره کن باشد. وی نسبت به شرایط اجتماعی حاکم بر ایران اعتراض کرد و گفت تنها جایی که صدای ما به گوش می رسد اینگونه مراسم است. در ایران حرف من سرکوب شد. ایران باید شاهد تیرها و ترکش های خود باشد.

مصاحبه تصویری ترانه علیدوستی با بی بی سی فارسی

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله گفتگو با علیدوستی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا