تکنولوژی

مشکل دریافت پیامک تلگرام، واتس‌اپ، اینستاگرام و غیره – مرداد ۱۴۰۱

برای امنیت بیشتر، خدمات آنلاین از تایید دو مرحله ای استفاده می کنند. به گونه ای که به حسابی که شما از قبل تعیین کرده اید پیام می فرستند تا بتوانند خود را به نحوی احراز هویت کنند. پیامک یکی از روش های محبوب تایید دو مرحله ای است. چند روزی است که کاربران مجله آراداز طریق پیام مستقیم در اینستاگرام یا تلگرام به ما می گویند که در سرویس هایی مانند تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و … پیامک تایید دو مرحله ای دریافت نمی کنند. دامنه گزارش ها معمولاً روی تلگرام متمرکز است.

مشکل در دریافت پیامک از تلگرام

پس از خروج از تلگرام، اکثر کاربران قادر به دریافت پیامک تایید دو مرحله ای برای ورود به تلگرام نیستند. این باعث می شود که آنها نتوانند از این پیام رسان استفاده کنند. همچنین گزارش هایی مبنی بر عدم ارسال کد لاگین از طریق واتس اپ یا اینستاگرام وجود دارد، اما نه به اندازه گزارش تلگرام.

البته قبل از ارسال پیامک، تلگرام کد را به دستگاه دیگری که تلگرام خود را روی آن فعال کرده اید ارسال می کند. بنابراین اگر قصد خروج از تلگرام خود را در دستگاه خاصی دارید، فراموش نکنید که آن را در دستگاه دیگری فعال کنید، بنابراین اگر مشکلی در عدم ارسال کد ورود به تلگرام دارید، می توانید در تلگرام خود وارد شوید. دستگاه جدید با خواندن کد از دستگاه دیگر.

مشکل در دریافت پیامک از تلگرام

مشکل در دریافت پیامک از تلگرام

در حال حاضر اپراتورهای تلفن همراه از ممنوعیت خاصی در سمت خود که مانع از رسیدن کد دسترسی به کاربران می شود، کاملا بی اطلاع هستند و ادعا می کنند که مشکل از جانب آنها نیست.

اگر این عبارت درست باشد، باید مشکلی با فرستنده وجود داشته باشد. تلگرام. با این حال، تلگرام هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است.

آیا شما با چنین مشکلی مواجه شده اید؟ تجربه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا