فیلم و موزیک

مستند زندگی فینالیست عصر جدید در قاب شبکه سه سیما پخش می‌شود!

مستندی از زندگی علی نظری طولابی فینالیست فصل سوم برنامه شبانگاهی جذاب جدید شب گذشته بعد از اخبار ساعت 22 از شبکه سوم سیما پخش شد.

مستند زندگی فینالیست فصل سوم عصر جدید 20 تیرماه از شبکه سوم سیما پخش شد. اخبار را ادامه دهید مستند علی طولابی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مستندی از زندگی علی نظری طولابی

مستند دوران جدید علی طولابی

مستندی از زندگی علی نظری طولابی
مستند عصر جدید علی طولابی، عصر جدید علی تولابی

علی طولابی عصر جدید

قسمت بعدی مجموعه مستند «تولد یک ستاره» که مربوط به زندگی افرادی است که به مرحله نهایی مسابقات عصر جدید راه یافته اند، 20 تیرماه از شبکه سه پخش شد. در این قسمت به زندگی علی نظری طولابی پرداخته شد و بینندگان با او به «کوه» لرستان سفر کردند. علی طولابی با کسب بیش از یک میلیون و 900 هزار رای در مرحله نیمه نهایی مسابقات «عصر جدید» بیشترین رای را کسب کرد.

مستندی از زندگی علی نظری طولابی
علی طولابی عصر جدید، مستندی درباره علی طولابی

شهر کوهدشت را بسیاری با نقاشی های دیواری غار باستانی «میرمولاس» به یاد می آورند، غاری که اولین نقاشی های دست بشر (در ایران) روی دیوارهای آن پیدا شد، این شهر کوچک که هنرمندان موسیقی بسیاری را به خود دیده است. در دهه‌های اخیر شهر هنرمند خوش‌نام و خوش‌سلطی چون ایرج رحمان‌پور (حنجره زخمی زاگرس) است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله مستندی از زندگی علی نظری طولابی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا