تکنولوژی

مسابقه هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی تایید شد [+تاریخ مبارزه و فیلم کری خوانی]

دیدار هالک ایرانی و گوریل قزاق قطعی شد. سجاد غریبی در اینستاگرام خود تاریخ برگزاری این مسابقه را اعلام کرد. تا پایان این مقاله با سایت خبری آرادهمراه باشید.

پس از لغو مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد، تنها چند هفته مانده به تاریخ تعیین شده مبارزه، به نظر می رسد هالک ایرانی حریف جدیدی پیدا کرده است. سجاد گریبی برای گرفتن لقب هالک ایرانی ابتدا عکس ها و تصاویری از خود در صفحات مجازی به خصوص اینستاگرام منتشر کرد. در تمامی عکس های منتشر شده دیده می شد که ابعاد او بزرگتر بوده و قویتر به نظر می رسد.

آقای بیلت

اکنون به نظر می رسد که غریبی و فورد راه خود را از هم جدا کرده اند و جنگنده دیگری به نام تایتان قزاقستانی غریبی را به مبارزه دعوت کرده است. گوریل قزاق در این ویدئو به گاریب می گوید: “من هالک واقعی هستم، تو و مارتین ترسو هستید – بیا با هم بجنگیم!”

دیدار هالک ایرانی و گوریل قزاق قطعی شد [+تاریخ مبارزه]

جومانوف آلمات باخیتوویچ یک اینفلوئنسر از قزاقستان است که به اندازه گاریب یا فورد طرفدارانی ندارد، اما این مانع از درخواست او برای مبارزه با هالک ایرانی نمی شود. او هالک ایران را در فضای مجازی به مبارزه طلبید و غریب و فورد را ترسو خواند.

به گفته فورد، دعوای او و غریب به دلیل نگرانی هایی که پس از مصاحبه غریب در ایران در مورد وضعیت روحی هالک ایرانی مطرح شد، لغو شد. قریب در نیمه های این مصاحبه شروع به اشک ریختن کرد. علاوه بر این، این نگرانی وجود داشت که این مبارزه عادلانه نباشد، زیرا برتری فورد از چند فیلم منتشر شده از تمرینات دو حریف مشخص بود.

دیدار هالک ایرانی و گوریل قزاق قطعی شد [+تاریخ مبارزه]

باخیتوویچ که اهل آلماتی قزاقستان است، ادعا می کند که در دو مسابقه بدنسازی برنده شده و نزدیک به 21000 دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او در صفحه خود عکس هایی از بدن عضلانی خود و فیلم هایی از حضورش در برنامه های تلویزیونی منتشر می کند. او در اینستاگرام خود به قد 174 سانتی متر و وزن 115 کیلوگرم اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: فیلم سجاد قریب در آسانسور که مایه خنده شد

فیلم ها و عکس هایی که گریبی بعد از این اتفاق منتشر کرد نشان می دهد که بدن او نسبت به عکس ها و فیلم های قبلی کوچکتر است. البته ناگفته نماند که غریبی با ترفندهایی مثل ایستادن بدنش را قویتر از آنچه هست جلوه می دهد.

دیدار هالک ایرانی و گوریل قزاق قطعی شد [+تاریخ مبارزه]

روزنامه سان با انتشار گزارشی درباره هالک ایران نوشت: گریبی متهم به مصرف داروهای تقویت‌کننده عملکرد برای به دست آوردن اندام بزرگش است، اما حاضر است آزمایش خون بدهد تا ثابت کند هرگز مواد ممنوعه مصرف نکرده است.

ویدیوی سجاد گریبی (هالک ایرانی) در حال خواندن و امضای قرارداد مبارزه با گوریل قزاق که در اینستاگرام منتشر شده است را ببینید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا