فیلم و موزیک

مرگ آرش آقایی قهرمان جودوکار ؛ مرگ دلخراش و عجیب آرش آقایی در تبریز!

درگذشت آرش آگی قهرمان جودو آرش آقایی پس از دو سال حضور در تیم ملی جودو جمهوری آذربایجان به ایران بازگشت و در سانحه ای دلخراش جان خود را از دست داد.

چند ماه پیش سایت فدراسیون جودو گزارش داد که آرش آقایی، کوچکترین پسر جودوی ایران با میراسماعیلی، رئیس فدراسیون دیدار کرده است. دیداری که به معنای بازگشت این پسر با استعداد به تیم ملی ایران بود. اخبار خوب را ادامه دهید آقا آرش برق گرفت با مجله خبری آرادهمراه باشید.

درگذشت آرش آگی قهرمان جودو

مرگ دلخراش و عجیب آرش ​​آقایی در تبریز!

درگذشت آرش آگی قهرمان جودو
آرش حقای درگذشت، آرش حقای درگذشت

آرش اگی درگذشت

مردی که در جوانی تصمیم به مهاجرت به جمهوری آذربایجان گرفت و پس از کسب چندین مدال رنگی در مسابقات قهرمانی جودو قهرمانی کشور و مدال برنز مسابقات جودو قهرمانی آسیا و عضویت در تیم ملی، تصمیم به بازگشت به ایران گرفت. سالها بعد

بیشتر بخوانید:

آرش ایگی مثل هر روز در باشگاه بدنسازی فشرده ای که دیروز راه اندازی کرده بود تمرین کرد. ملی پوش جودوکار که از ورزش سنگین به شدت عرق کرده بود، نمی دانست تا دقایقی دیگر دچار سانحه مرگبار می شود. به نظر می رسد بسته موجود در باشگاه دارای اتصال برق است و آقایی که با بدن خیس به آن دست زده بود دچار برق گرفتگی شده و در دم جان خود را از دست داده است!

بقیه باشگاه از این اتفاق شوکه شده بودند و خیلی زود سعی کردند آقا را به بیمارستان ببرند و جانش را نجات دهند اما دیگر برای همه چیز دیر شده بود و سهل انگاری جان یک جوان با استعداد 21 ساله را گرفت.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله درگذشت آرش آگی قهرمان جودو ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا