فیلم و موزیک

مرور پیشرفت های بازی Baldur’s Gate 3 در تریلر تازه

استودیو لاریان تریلر جدیدی از بازی Baldur’s Gate 3 منتشر کرده است که نمای کلی از محتوای منتشر شده برای آن را نشان می دهد.

Baldur’s Gate 3 استودیوی Larian از زمان معرفی خود در سال 2019 فاصله زیادی را طی کرده است. این بازی نقش آفرینی در اکتبر 2020 به عنوان دسترسی اولیه در اختیار کاربران استیم و گوگل استودیو قرار گرفت و تاکنون چندین به روز رسانی مهم را میزبانی کرده است. در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی، باخبر شدیم که تیم سازنده تریلر جدیدی برای نشان دادن پیشرفت های بازی منتشر کرده و قول انتشار محتوای بیشتری را برای طرفداران داده است.

دانلود از آپارات

استودیو لوریان انتشار نسخه کامل بازی Baldur’s Gate 3 در سال 2023 را تایید کرد که مطابق با گفته های قبلی است. شراب خوکی، مدیر استودیو اعلام کرد که این بازی در سال جاری منتشر نخواهد شد. در حال حاضر این امکان برای بازیکنان وجود دارد که کلاس ها و زیر کلاس های مختلف از جمله نژاد بربر را در قالب قسمت اول مرحله دسترسی اولیه تجربه کنند. این بازی با تقریبا 25 ساعت محتوای جامع منتشر شد و به مرور زمان شاهد گسترش آن بودیم.

دو قسمت دیگر Baldur’s Gate 3 در نسخه نهایی بازی گنجانده خواهد شد، اما مشخص نیست که آیا گیمرها می توانند آنها را در مرحله دسترسی اولیه تجربه کنند یا خیر. Balders Gate 3 اکنون به عنوان دسترسی اولیه برای رایانه شخصی (ویندوز و مک) و Google Stadia در دسترس است. شما می توانید با قرار دادن آن در سایت آراد نیوز اطلاعات جدید در مورد این محصول نقشه برداری را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا