خودرو

مرسدس بنز E63 فاینال ادیشن؛ شروعی برای یک پایان | مجله آراد

مرسدس بنز E63 نسخه نهایی
مرسدس بنز E63 نسخه نهایی

مرسدس بنز این شرکت قصد دارد نسخه جدیدی از کلاس E را عرضه کند E63 S Final Edition و این می تواند سیگنالی برای آغاز نسل جدید کلاس E باشد.

V8 در نسل بعدی نخواهد بود

قبل از هر چیز لازم است بدانید که نسل بعدی کلاس E یکی دیگر از پیشرانه هاست V8 هیچ فایده ای نخواهد داشت؛ به طوری که E63 S Final Edition این آخرین E-Class است که از این درایو قدرتمند استفاده می کند.

ظاهر و تغییرات در کابین

رنگ مات عالی می تواند اولین ویژگی ظاهر باشد درباره کلاس نسخه نهایی دانستن. قطعات کربنی بدنه و چرخ های 20 اینچی AMG نیز مکمل ظاهر جذاب این خودرو هستند.

در داخل کابین، قطعات کربن خاکستری جلوه خاصی به این ستاره بی نظیر بخشیده بود. استفاده از خطوط و درزهای زرد رنگ روی صندلی ها و فرمان نیز کنتراست زیبایی ایجاد کرده و جذابیت فضای داخلی را دو چندان می کند.

کابین مرسدس بنز E63 نسخه نهایی
کابین E63 نسخه نهایی

مشخصات فنی مرسدس بنز E63 Final Edition

این نسخه از کلاس E از یک موتور 4 لیتری 8 سیلندر با حدود 603 مجله خبری آرادقدرت و گشتاور خیره کننده 850 نیوتن متر استفاده می کند، اما در حال حاضر این آمار نهایی نیست و ممکن است در اعلام رسمی افزایش یابد!
با این تفاسیر شتاب صفر تا صد این هیولای آلمانی حدود 3 ثانیه خواهد بود و این یعنی شما عملا با یک ابرخودرو طرف هستید نه یک سدان معمولی.
گیربکس این مدل از نوع 9 سرعته اتوماتیک خواهد بود که با پیروی از سیستم مرسدس 4Matic نیروی محرکه را به هر چهار چرخ می فرستد.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری مجله آراد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا