فیلم و موزیک

مراسم عروسی لاکچری گوهر خیراندیش در تالاری مجلل! [+فیلم و عکس]

عروسی نگینی خیراندیش این بازیگر زن ایرانی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام از برگزاری مراسم عروسی خود در یک تالار مجلل توضیحاتی در مورد ازدواج مجدد خود ارائه کرد.

مراسم ازدواج منتسب به گوهر خیراندیش جنجالی شد. اخبار را ادامه دهید مراسم عقد گوهر خیراندیش با مجله خبری آرادهمراه باشید.

عروسی نگینی خیراندیش

ازدواج جواهر خوبی است

عروسی نگینی خیراندیش
فیلم جشن ازدواج گوهر خیراندیش مراسم ازدواج گوهر خیراندیش

مراسم عقد گوهر خیراندیش

این هنرمند همسر مرحوم جمشید اسماعیل هانی است که سال ها در کنار یکدیگر نه تنها در کار بلکه در زندگی شخصی خود الگوی شایسته و خاطره انگیزی شدند.

گوهر خیر اندیش پیش از این گفته بود: زمانی که دخترانم را به عقد خود درآورم و به خانه بخت بروند دوباره ازدواج می کنم. گوهر حیراندیش گفت: منتظرم دخترانم ازدواج کنند تا بعد از آنها همسرم را پیدا کنم و اعلام رسمی کنم و حتی اگر صد ساله باشد ازدواج کنم.

فیلم مراسم عروسی گوهر خیراندیش

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله عروسی نگینی خیراندیش ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا