فیلم و موزیک

مخفی کردن برنامه در ایفون؛ آموزش روش های هايد كردن برنامه ها در iOS اپل

به مخفی کردن برنامه ها در آیفون شما به هیچ برنامه اضافی نیاز ندارید. قابلیت مخفی کردن برنامه در اپل iOS 14 به این گوشی ها اضافه شده است در این مقاله آرادبا روش هایی آشنا می شویم که می توانید برنامه ها را مخفی کنید.

گاهی اوقات پیش می آید که نمی خواهید شخصی برخی از برنامه های نصب شده روی گوشی شما را ببیند. شاید شما علاقه زیادی به برنامه ای مثل یک بازی داشته باشید و هر بار که آن را می بینید نمی توانید به سراغ آن نروید. برخلاف اندروید، امکان مخفی کردن کامل اپلیکیشن ها در آیفون وجود ندارد. اما در این مقاله به معرفی روش هایی می پردازیم که به وسیله آنها می توانید یک برنامه را از دید خود حذف کنید. با آرادهمراه باشید.

محتوا

بهترین راه برای مخفی کردن برنامه ها در آیفون

مخفی کردن برنامه ها در گوشی های اپل به روش های مختلفی انجام می شود. شما می توانید این کار را هم از صفحه اصلی و هم از طریق تنظیمات انجام دهید. علاوه بر این؛ همچنین می توانید کل برنامه ها را از یکی از صفحات برنامه حذف کنید. همچنین می توانید برای مخفی کردن تصاویر و فیلم ها با استفاده از برنامه های ماشین حساب مخفی برای آیفون به این مقاله مراجعه کنید.

1. نماد برنامه را در iOS مخفی کنید

از iOS 14 به بعد، این امکان وجود دارد که برنامه Insta اپل یا سایر برنامه ها را با انتقال آنها به App Library مخفی کنید. برنامه‌هایی که در گالری برنامه‌ها قرار می‌دهید همچنان در آن قسمت قابل مشاهده خواهند بود، اما دیگر در صفحه اصلی و در لیست برنامه‌ها ظاهر نمی‌شوند.

کافی است اپلیکیشنی را که می خواهید مخفی کنید در صفحه اصلی پیدا کنید و سپس انگشت خود را روی آن نگه دارید و گزینه Remove را انتخاب کنید.

بهترین نرم افزار مخفی کردن آیفون / مخفی کردن برنامه آیفون

اکنون بر روی Remove from Home Screen ضربه بزنید. مراقب باشید به اشتباه Delete App را انتخاب نکنید، این باعث حذف برنامه می شود. برای بازگرداندن برنامه، به کتابخانه برنامه بروید، انگشت خود را روی برنامه نگه دارید و گزینه افزودن به صفحه اصلی را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید:

2. صفحه برنامه ها را در آیفون مخفی کنید

علاوه بر مخفی کردن برنامه در آیفون، می‌توانید تمام برنامه‌هایی را که در همان صفحه از صفحه برنامه‌ها قرار دارند، حذف کنید. این ویژگی زمانی مفید است که می خواهید چندین برنامه را مخفی کنید. ابتدا باید تمام برنامه های مورد نظر خود را در یک صفحه انتقال دهید. وقتی کارتان تمام شد، انگشت خود را روی یک فضای خالی در صفحه برنامه ها نگه دارید و روی گزینه ای که در تصویر در پایین صفحه می بینید کلیک کنید.

مخفی کردن برنامه ها در آیفون / مخفی کردن برنامه در تلفن اپل

اکنون صفحه مورد نظر خود را پیدا کرده و تیک آن را بردارید.

بهترین نرم افزار برای مخفی کردن آیفون / مخفی کردن برنامه ها در آیفون

با این روش تمام برنامه هایی که در این صفحه بودند مخفی می شوند. هر زمان که بخواهید می توانید مراحل بالا را دوباره تکرار کنید و گزینه زیر را تیک بزنید.

همچنین بخوانید:

3. برنامه اپل را از نتایج جستجو و پیشنهادات سیری پنهان کنید

مخفی کردن اپلیکیشن در آیفون با روش های بالا امکان پذیر است، اما در این صورت برنامه از صفحه اصلی مخفی می شود. این برنامه همچنان از طریق بخش جستجو یا پیشنهادات اشتراک فایل Siri در دسترس خواهد بود. برای مخفی کردن آن از این قسمت ها، ابتدا باید به تنظیمات بروید و سیری و جستجو را انتخاب کنید.

پنهان کردن برنامه در تلفن اپل / پنهان کردن برنامه ها در آیفون

اکنون از لیست، تمامی اپلیکیشن هایی را که می خواهید مخفی کنید از قسمت جستجو و پیشنهادات سیری پیدا کنید و پس از انتخاب آن ها، تمامی گزینه های صفحه مربوطه را غیر فعال کنید.

مخفی کردن برنامه آیفون / بهترین نرم افزار مخفی کردن آیفون

مانند تصویر بالا. برای بازگردانی برنامه مخفی در آیفون، این مراحل را دوباره تکرار کنید و گزینه های بالا را فعال کنید.

همچنین بخوانید:

4. برنامه را در اپل از طریق Screen Time مخفی کنید

روش دیگری که می توانید استفاده کنید با محدودیت محتوا در دسترس است. آیفون به شما امکان می دهد برنامه ها و محتوای نامناسب را از تلفن خود پنهان کنید. اما این کار نسبت به روش های دیگر ناخوشایندتر است و هر بار که می خواهید به برنامه ای دسترسی پیدا کنید باید تمام این مراحل را دوباره تکرار کنید.

برای استفاده از این روش ابتدا به تنظیمات رفته و Screen Time را انتخاب کنید. سپس روی Content & Privacy Restrictions کلیک کنید.

مخفی کردن برنامه ها در آیفون

در صفحه بعد، Allowed apps را از بالای صفحه انتخاب کنید. سپس لیستی از برنامه های نصب شده روی گوشی را مشاهده خواهید کرد. با غیرفعال کردن هر کدام، برنامه مورد نظر از لیست برنامه های گوشی حذف می شود.

برنامه را در اپل مخفی کنید

تا زمانی که از این زمان برنامه را دوباره فعال نکنید، این برنامه در لیست برنامه های نصب شده روی گوشی ظاهر نمی شود. اما از اینجا می توانید فقط برنامه های نصب شده روی گوشی را مخفی کنید. برای مخفی کردن اینستاگرام در آیفون یا سایر برنامه ها، باید آنها را بر اساس رده سنی مخفی کنید. برای این کار دوباره به صفحه Content & Privacy Restrictions رفته و این بار گزینه Content & Privacy Restrictions را از بالای صفحه فعال کنید. سپس روی Content Restrictions و سپس Apps کلیک کنید.

برنامه را در اپل مخفی کنید

با انتخاب Do not allow apps، تمام برنامه هایی که نصب کرده اید پنهان می شوند. به طور پیش فرض، این گزینه روی Allow all apps تنظیم شده است. اما می توانید با انتخاب گزینه های دیگر آنها را پنهان کنید. به عنوان مثال، با انتخاب گزینه +4، برنامه هایی که دارای آن رده سنی در اپ استور هستند، روی گوشی پنهان می شوند.

برنامه را در اپل مخفی کنید

به عنوان مثال، برای مخفی کردن اینستاگرام، از آنجایی که این برنامه برای گروه سنی +12 در اپ استور مناسب است، باید گزینه +12 را در اینجا انتخاب کنید تا از لیست برنامه ها پنهان شود.

شما نیز ممکن است این مطالب را دوست داشته باشید

سوالات متداول

1. چگونه برنامه را در آیفون مخفی کنیم؟

با نگه داشتن انگشت روی آنها و انتخاب Remove App و سپس Remove from Home Screen می توان اپلیکیشن ها را در اپل مخفی کرد.

2. بهترین نرم افزار مخفی کردن برنامه برای آیفون چیست؟

برای مخفی کردن برنامه آیفون به هیچ برنامه اضافی نیاز ندارید. از iOS 14 به بعد، امکان مخفی کردن برنامه ها از صفحه اصلی و انتقال آنها به کتابخانه برنامه وجود دارد.

آخرین کلمه

در مقاله بالا در مورد بهترین روش مخفی کردن برنامه در آیفون صحبت کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما جالب بوده باشد. تجربه خود را در مورد روش های پنهان کردن برنامه در اپل با Plaza به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات و تجربیات شما هستیم.

بند 30 گروه هارون
توسط کاربران انتخاب شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا