تکنولوژی

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟

استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید به راحتی امکان پذیر است. اگر نمی‌خواهید داستان‌های دیگران را ببینید، می‌توانید از این ترفند برای مخفی کردن داستان‌های دیگران استفاده کنید.

اگر نمی خواهید استوری های زیادی را ببینید که برخی افراد خاص در اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند، Hide Story می تواند به شما کمک کند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید نمایش استوری‌ها را بدون لغو فالو کردن آن شخص غیرفعال کنید.

گروه ها آرون

بیشتر بخوانید:

استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

روز به روز امکانات و ترفندهای متفاوت و جذاب اینستاگرام اضافه می شود و کاربران به امکانات بیشتری دسترسی دارند. امکانات و کارکردهای این شبکه اجتماعی به حدی است که می توان آن را کاملا سفارشی کرد.

موضوعی که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید F. می توانید تاریخچه افرادی را که می خواهید پنهان کنید و سابقه آن شخص دیگر به شما نشان داده نخواهد شد. این شخص روند داستان را در صفحه خود ادامه می دهد، اما به شما نشان داده نمی شود. بنابراین با وجود این ویژگی، نیازی به آنفالو کردن فرد یا افراد مورد نظر نیست.

نکته بعدی این است که شما همچنین می توانید تاریخچه خود را از دیگران پنهان کنید. این بدان معناست که افرادی که می خواهید داستان شما را ببینند و افرادی که نمی خواهید داستان شما را ببینند، نمی توانند آن را ببینند. امکان مخفی کردن استوری اینستاگرام از دیگران بسیار جذاب است و از طریق آن می توانیم استوری خود را از افراد خاصی مخفی کنیم.

در صورت تمایل با ترفندهای جذاب مانند استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید آنها را بشناسید و استفاده کنید، با ما همراه باشید.

استوری اینستاگرام را از طریق پروفایل بی صدا کنید

روش اول استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید از طریق پروفایل انجام می شود. می توانید به پروفایل کاربری که نمی خواهید استوری هایش را ببینید بروید و این کار را انجام دهید. پس از بازدید از پروفایل، گزینه Follow را بزنید و سپس Mute را انتخاب کنید.

استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

سپس فقط گزینه Stories را فعال کنید.

استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

همچنین می توانید گزینه Posts را برای مخفی کردن پست ها فعال کنید.

استوری اینستاگرام را از طریق بخش استوری بی صدا کنید

راه بعدی برای اینکه استوری یک شخص خاص در اینستاگرام را مشاهده نکنید این است که او را از طریق بخش استوری در صفحه اصلی بی صدا کنید. فقط انگشت خود را روی تاریخچه کاربری که می خواهید بی صدا کنید نگه دارید.

سپس از میان گزینه هایی که در پایین صفحه ظاهر می شوند، گزینه Mute را انتخاب کنید.

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟

با انجام این عمل، سابقه فرد مورد نظر به حالت ضعیف تبدیل می شود و گفته می شود که سابقه او ساکت می شود. به این ترتیب می توانید از مشاهده تاریخچه فرد مورد نظر صرف نظر کنید.

با گذراندن مراحل مشابه به عنوان مثال. با نگه داشتن انگشت خود بر روی آیکون تاریخچه مخاطب و این بار گزینه Turn on history sound را انتخاب کنید، قادر خواهید بود حالت پیش فرض و اولیه را بازیابی کنید. به عبارت دیگر با انجام این عمل می توانید استوری شخص مورد نظر را از حالت صدا خارج کنید.

بیشتر بخوانید:

چگونه داستان های خود را از دیگران پنهان کنیم؟

برای مخفی کردن استوری های اینستاگرام خود می توانید از دو روش مختلف استفاده کنید. در زیر به این روش ها پرداخته می شود.

وارد پروفایل کاربری مورد نظر شوید

در روش اول باید به پروفایل مخاطب مورد نظر بروید و بدین ترتیب دسترسی او به استوری اینستاگرام خود را متوقف کنید. این روش در شرایطی استفاده می شود که قصد دارید استوری های اینستاگرام خود را از دید یک شخص خاص مخفی کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟

ابتدا مشخصات کاربر مورد نظر را مشاهده کنید. سپس مانند تصویر بالا، روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. این نماد در نسخه iOS اینستاگرام شبیه خورشید است.

در نهایت گزینه Hide your history را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید.

با این کار فرد مورد نظر قادر به دیدن استوری اینستاگرام شما نخواهد بود. به عبارت دیگر با این کار استوری های اینستاگرام شما از دید او پنهان می شود.

شما می توانید این کار را برای افرادی که می خواهید داستان شما از آنها مخفی شود، انجام دهید. توجه داشته باشید که با انجام مراحل مشاهده و انتخاب گزینه Unhide Your Story، دسترسی فرد مورد نظر به شرایط عادی باز می گردد.

بیشتر بخوانید:

با استفاده از منوی تنظیمات نمایه خود

این روش بسیار کاربردی تر از روش اول است. این روش به ویژه در مواقعی مفید است که می خواهید بخش استوری اینستاگرام خود را از دید تعداد زیادی از دنبال کنندگان خود مخفی کنید.

در این روش از منوی تنظیمات حساب کاربری خود استفاده خواهید کرد. برای مخفی کردن استوری اینستاگرام در حساب خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟

ابتدا با زدن آیکون در گوشه سمت راست پایین منوی اینستاگرام، به قسمت پروفایل اکانت خود بروید. سپس بر روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. نکته اینجاست که این آیکون در نسخه iOS اینستاگرام شبیه خورشید است.

حال زمانی که منوی تنظیمات اکانت اینستاگرام نمایش داده شد، باید در لیست گزینه Story Settings را انتخاب کرده و بر روی گزینه Hide Story From ضربه بزنید.

در این شرایط، مانند تصویر بالا، لیستی از فالوورهای شما در سمت راست ظاهر می شود که در گوشه سمت راست نام هر یک از آنها یک دایره قرار دارد. با زدن روی این دایره و تیک زدن آن، دستور مخفی کردن استوری اینستاگرام برای فالوور مورد نظر صادر می شود.

بنابراین، می‌توانید هر تعداد افرادی را که می‌خواهید استوری‌های اینستاگرام شما مخفی شوند، از این لیست انتخاب کنید. در نهایت با زدن گزینه Done تغییرات اعمال شده ذخیره می شود.

در بالای این قسمت آیکون جستجو (Search) وجود دارد که به شما امکان می دهد نام کاربری فالوورهای مورد نظر خود را جستجو کنید.

بیشتر بخوانید:

مخفی کردن استوری اینستاگرام برای یک نفر

زمانی که داستانی در صفحه شما نمایش داده می شود، می توانید از لیست کاربرانی که استوری شما را مشاهده کرده اند، کاربری را انتخاب کنید و با زدن سه نقطه مقابل نام کاربر و انتخاب گزینه Hide story from، می توانید استوری های خود را مخفی کنید. پست در آینده مخفی کردن شخص مورد نظر . برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در تب هوم اینستاگرام، روی استوری منتشر شده خود ضربه بزنید.
  • روی نماد چشم در پایین صفحه ضربه بزنید.
مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟
استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

پس از مشاهده لیست افرادی که استوری شما را مشاهده کرده اند، روی سه نقطه مقابل نام شخصی که می خواهید استوری های خود را از او پنهان کنید ضربه بزنید. سپس گزینه را انتخاب کنید[Скриване на историята от[име на акаунт].[HideStoryFrom[accountnameراعنتککنید[HideStoryFrom[accountnameراانتخابکنید

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟
استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

در پنجره ظاهر شده مجددا گزینه Hide را انتخاب کنید.

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟
استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

با فعال کردن این گزینه، کاربر مورد نظر از این پس قادر به دیدن استوری های شما نخواهد بود. هر زمان که بخواهید می توانید hide story Instagram را برای او غیرفعال کنید.

بیشتر بخوانید:

آیا امکان مشاهده مخفیانه داستان های دیگران وجود دارد؟

ممکن است بخواهید داستان های دیگران را از روی کنجکاوی و بدون اطلاع آنها ببینید. در زیر چند ترفند برای تماشای مخفیانه تاریخ آورده شده است.

اولین راه برای دیدن یک استوری مخفی این است که ابتدا وارد اینستاگرام شوید و صفحه اصلی اینستا را رفرش کنید. به محض بارگذاری پست ها و استوری های جدید در برگه خانه، اتصال خود را از اینترنت قطع کنید.

وارد اینستا شوید و استوری مورد نظر را در قسمت استوری باز کنید. پس از بررسی تاریخچه، برنامه را به طور کامل ببندید.

در این صورت نام شما در قسمت بازدید تاریخچه نمایش داده نمی شود.

این روش فقط در 4 استوری آخر اینستاگرام که در نوار استوری موجود است قابل اجرا است و می توانید از آنها اسکرین شات نیز بگیرید. برای استفاده از این روش آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کنید.

مخفی کردن استوری دیگران در اینستاگرام چگونه ممکن است؟
استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید

روش بعدی برای دیدن مخفیانه استوری اینستاگرام استفاده از روش کروم IG استوری است که فقط در نسخه وب اینستاگرام و فقط در مرورگر کروم قابل استفاده است. برای استفاده از این روش، در رایانه یا لپ تاپ خود وارد مرورگر کروم شوید.

بخش افزودن پسوندها را ببینید. برای دسترسی به این بخش، روی 3 نقطه در سمت راست مرورگر کلیک کرده و تنظیمات را انتخاب کنید.

سپس از منوی سمت چپ Extensions و سپس Get more extensions را انتخاب کنید. پس از فعال و راه اندازی منوی جستجو، وارد گزینه Chrome IG Story شده و جستجو کنید. با کلیک کردن و جستجوی عبارت Add to Chrome، این تب را دانلود و به مرورگر خود اضافه کنید.

پس از انجام مراحل بالا وارد سایت اینستاگرام و حساب کاربری خود شوید. پس از انجام مراحل بالا مشاهده می کنید که استوری های اینستاگرام در بالای صفحه قرار دارند و می توانید به صورت مخفیانه آنها را مشاهده کنید.

در این مقاله مروری روش استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید ما پرداخت کردیم علاوه بر این قابلیت، امکان مخفی کردن سابقه خود از دیگران نیز بسیار جذاب است و می توانید از هر دو استفاده کنید. بنابراین اینستاگرام با ایجاد روش هایی مانند استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید برعکس، به کاربران این امکان را می دهد که محیط را به طور کامل شخصی سازی کنند و استوری هایی را که نمی خواهند ببینند را بی صدا کنند و از سوی دیگر، استوری های خود را از دید افراد خاص مخفی کنند.

سوالات متداول

چگونه بفهمیم که تبدیل به یک داستان پنهان شده ایم؟

هیچ راه مشخص و مستقیمی برای اینکه بفهمید استوری اینستاگرام شخصی از شما مخفی است یا نه وجود ندارد، اما می توانید روش هایی را برای دور زدن این قانون امتحان کنید. برای مثال می توانید از طریق صفحه ثانویه حساب شخص مورد نظر را بررسی کنید. همچنین، اگر شخصی که استوری های خود را مخفی کرده است، هایلایت های استوری در نمایه خود داشته است و اکنون با مراجعه به پروفایل او نمی توانید آنها را ببینید، ممکن است توسط او مخفی شده باشید.

آیا دیگران وقتی داستان خود را پنهان می کنید متوجه می شوند؟

نه، هیچ‌کس متوجه نمی‌شود زیرا وقتی استوری را پنهان می‌کنید اعلان یا پیامی برای او ارسال نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد استوری های اینستاگرام دیگران را مخفی کنید چیست؟ لطفا نظرات خود را با سایت خبری آرادو سایر کاربران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا