فیلم و موزیک

محسن یگانه درگذشت ؛ خبر فوت خواننده محبوب ایرانی صحت دارد؟

محسن یگانه درگذشت . دلیل لغو کنسرت محسن یگانه در حین اجرا سر و صدا است. ادامه مطلب درگذشت محسن یگانه با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ارسال اخبار در مورد درگذشت محسن یگانهخواننده محبوب پاپ ایران به یکی از موضوعات مورد بحث در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام تبدیل شده است، اما آیا خبر درگذشت این هنرمند سرشناس صحت دارد؟

محسن یگانه درگذشت

آیا خبر درگذشت خواننده محبوب ایرانی صحت دارد؟

درگذشت محسن یگانه لغو کنسرت محسن یگانه
درگذشت محسن یگانه لغو کنسرت محسن یگانه

همین موضوع کوچک کافی بود تا به شایعه درگذشت محسن یگانه در شبکه های اجتماعی دامن بزند. ردپایی نشان می دهد که خواننده محبوب ایرانی در سلامت کامل درگذشت و خبر درگذشت وی صحت ندارد. در شامگاه 31 تیر 1401، محسن یگانه در کنسرت بوشهر هنگام نواختن قطعه «بهت قول می دم» بیمار شد و کنسرت را ادامه نداد. این خواننده ضمن عذرخواهی فراوان از حضار گفت: «نمی دانم برای عذرخواهی که در دلم است چه کلمه ای پیدا کنم که در خور شأن باشد.

مدت زیادی است که کنسرت‌هایم را لغو نکرده‌ام، حتی 5 دقیقه قبل از صحنه، فکر نمی‌کردم این اتفاق بیفتد.» محسن یگانه با تشکر از مردم خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چه بگویم، برمی‌گردم. همه بلیت‌ها را می‌گیریم وگرنه برای کنسرت بعدی بوشهر جداگانه بلیت‌ها را رزرو می‌کنیم. من شخصاً پول تهیه‌کننده را می‌دهم.» در نهایت گفت: «امیدوارم مرا ببخشید.» «هرچه داشتم از شما بوده است. “

بیشتر بخوانید:

محسن یگانه درگذشت

درگذشت محسن یگانه لغو کنسرت محسن یگانه
درگذشت محسن یگانه لغو کنسرت محسن یگانه

کلمات نمی توانند احساس من را توصیف کنند، نمی توانم به چشمان تو نگاه کنم. حیف که صورتم سیاه است، اما حال مرا درک کن، صدایم خشن است و شایسته گوش تو نیست. ما تا به حال اجرا داشته ایم تا از امشب به یاد شما باشیم.”

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله محسن یگانه درگذشت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا