فیلم و موزیک

محبوب ترین شخصیت های انیمه های ایسکای ؛ به ترتیب محبوبیت

ایسکای یک ژانر جذاب در دنیای انیمه است و برخی از شخصیت های آن بسیار محبوب هستند. با رقم بمانید، نه محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai شناختن

قسمت 8 از انیمه جدید محبوب My Isekai Life دوشنبه 15 آگوست از Hidive پخش شد. فصل 4 Overlord نیز به ژانر انیمه Isekai تابستان 2022 اضافه شد (بهترین انیمه Iskai 2022 + 2021) به وضوح پرطرفدار است، زیرا عناوین جدیدی مانند Reincarnated as a Sword نیز قرار است به زودی منتشر شوند و کاتالوگ این ژانر را پر کنند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

به ترتیب محبوبیت

می توانید لیست کنید محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai به لیست زیر نگاهی بیندازید:

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

محبوب ترین شخصیت های انیمه Isekai معمولاً مانند هر ژانر دیگری، قهرمانان داستان وجود دارند. شخصیت های ایسکای اغلب شکست خورده و حیله گر هستند، اما برخی از آنها توانسته اند توجه طرفداران انیمه را به خود جلب کنند. بیشتر شخصیت های این لیست به دلیل ویژگی های شخصیتی شان انتخاب شده اند. بنابراین اگر می خواهید s بهترین شخصیت های انیمه Iskai با آنها آشنا شوید، در این مقاله برای معرفی این شخصیت ها با ما همراه باشید.

لباس Ainz Ooal

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

قدرتمندترین شخصیت جادویی جهان، Ainz Ooal Gown، قهرمان انیمه Overlord (بهترین انیمه مثل Overlord) خب، بر خلاف دیگر شخصیت های معروف ایسکای، آینز پس از انتقال به دنیای جدید و مرده شدن، از نظر احساسی سرد شد. اما تنها کاری که او انجام می دهد بهبود و یادگیری جادوی جدید در این دنیای جدید است.

او جاه طلب است و دائماً به دنبال فرصت هایی برای کمک به نازارک است، حتی در خارج از مقبره. او به دوستان خود و NPC هایی که آنها ساخته اند اختصاص داده است و زمانی که مسئولیت پیروان پرشور خود را بر عهده دارد، مقداری افتخار از خود نشان می دهد. لباس مجلسی Ainz Ooal یکی از بهترین شخصیت های انیمه Isekai خوب.

شیرو

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

اینکه شخصیت های ایسکای پس از ورود به دنیای جدید به افراد کاملا جدیدی تبدیل شوند، چیز جدیدی نیست. با این حال شیرو تغییری نکرد و تنها خود واقعی خود را پذیرفت. او از نظر اجتماعی ناتوان به نظر می رسد، اما به مردم اهمیت می دهد. ضعف افراد مبتدی مانند Touya و Minori گواهی بر ماهیت مفید او است، حتی اگر چند بار به دلیل تجربه اش در بازی از او استفاده شده است.

Shiroe یک شخصیت درونگرا، از نظر اجتماعی بی دست و پا و گوشه گیر است که در بین شخصیت های انیمه یک ویژگی رایج نیست. اما اگر او یک صنف ایجاد نکند، دنیای Log Horizon از هم خواهد پاشید. او تقریباً مانند یک نجات دهنده است، اما همیشه فروتنی خود را حفظ می کند.

تانیا فون دگورچاف

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

با وجود اینکه تانیا تنها 9 سال سن دارد، بسیار سخت کوش و مصمم است و به عنوان یکی از آنها بهترین شخصیت های زن ایسکای مشخص است. اگرچه این ممکن است به این دلیل باشد که او در حال حاضر 23 سال دارد، او هنوز مجموعه ای از توانایی ها را دارد. دیدگاه های آزادیخواهانه او نیز بر مخاطب تأثیر می گذارد.

تانیا از اعتراف به اشتباهات خود ترسی ندارد. اگرچه دیگران او را شرور خطاب می کنند، اما او در حین دستگیری به همکلاسی هایش کمک می کند و به آنها پیشنهاد می کند که بهتر درس بخوانند. با قدرت جادویی بسیار، تانیا مسئولیت های خود را درک می کند و به عنوان یک رهبر توانا می ایستد. با این حال، او نیز بی رحم، حسابگر و سرد است.

ساتو کازوما

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

همانطور که در تاریخ ایسکای معمول است، ساتو صفات جدیدی برای زنده ماندن در دنیای فانتزی ایجاد می کند. با این حال، سفر او بسیار الهام‌بخش است زیرا او با کمال میل تصمیم می‌گیرد زندگی جدیدی داشته باشد که در آن می‌خواهد کارها را متفاوت انجام دهد. ساتو از یک دانش آموز تنها و تنبل که همیشه مدرسه را رها می کرد تا یک ماجراجو که هر روز زندگی خود را به خطر می انداخت فاصله زیادی داشت.

قلب مهربان و ویژگی های قهرمانانه ساتو در دنیای فانتزی جدید به منصه ظهور رسید. او هر لحظه حساس تر و حتی قابل اعتمادتر می شد. KonoSuba همچنین یکی از بامزه ترین انیمه های ایسکای به لطف کار ساتو است. او گروهش را از طریق برنامه ریزی رهبری می کند و تمام تلاش خود را می کند تا به تیمش کمک کند، اگرچه دوست دارد وقتی ثروتمند است تنبل باشد.

سادائو مائو

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

چه کسی می تواند فروتن تر از شیطانی باشد که به عنوان یک کارمند پاره وقت در MgRonald’s کار می کند؟ Sadao یک رهبر نرم و نرم بود که سعی می کرد مرگ و جراحت را تا آنجا که ممکن است به عنوان پادشاه شیطان به حداقل برساند. او برای بقای نژاد شیاطین جنگید، اما همچنان به جامعه بشری احترام می گذاشت.

از سادائو چیزهای زیادی می توان آموخت. او فردی فهمیده و مهربان است و نسبت به کارش نگرش مثبتی دارد. او تغییرات را پذیرفته و زندگی جدید خود را چنان پذیرفته که در بین همکاران و همسایگان خود محبوبیت دارد. اگرچه او خود پادشاه شیطان است، اما بیشتر اوقات مانند یک فرد عادی عمل می کند.

کیریگایا کازوتو

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

گذشته غمگین کازوتو (غم انگیزترین پس زمینه های انیمه) ، زیرا پدر و مادرش یک سال پس از تولد او در یک تصادف رانندگی فوت کردند. او آرامش را در بازی‌های ویدیویی یافت که باعث شد به عنوان آزمایش‌کننده بتا برای Sword Art Online انتخاب شود، اما متوجه شد که این یک تله مرگ است. کازوتو به عنوان فردی مهربان و احساسی در این دنیای فانتزی جدید ظاهر شد.

تجربه او در بازی به دلیل اعتماد به نفس و اراده باورنکردنی اوست و او به عنوان یک فرد پیشرفت زیادی کرده است. تمایل او به قربانی کردن خود برای کمک به دیگران او را به دوست داشتنی ترین شخصیت در Sword Art Online تبدیل می کند. او همچنین پس از این بازی پیشرفت کرد زیرا سعی کرد اشتباهات گذشته خود را جبران کند، مانند اصلاح رابطه خود با پسر عمویش سوگوها.

سوبارو ناتسوکی

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai

ناتسوکی رنج های زیادی کشیده است و هنوز هم سایه رنج خود را به عنوان ناامنی و عقده حقارت در خود دارد. در لوگنیکا سرانجام با افرادی آشنا شد که او را همانگونه که بود پذیرفتند. از کسی که دائماً از مردم فاصله می گیرد تا کسی که توانسته به چیزهای زیادی دست یابد، سفر او بسیار الهام بخش است.

ناتسوکی مستعد تصمیم گیری های غیرمنطقی است، اما همچنان از افرادی که به آنها اهمیت می دهد محافظت می کند. پس از اینکه سوبارو به حقیقت وضعیت خود پی می برد، تصمیم می گیرد وفادار باشد و به کسانی که دوستشان دارد کمک کند. Natsuki محبوب است زیرا او نماینده یک شخص واقعی است و نه یک شخصیت ماوراء طبیعی.

سورا

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Isekai، بهترین شخصیت های انیمه Isekai

سورا به دلیل تربیت سختش، اشتیاق زیادی به زندگی ندارد و فقط روی بازی های ویدیویی تمرکز می کند. اما پس از نقل مکان با خواهر ناتنی او، این دو به هم نزدیک و جدایی ناپذیر می شوند. سورا حیله گر و مغرور است، اما او همچنین دارای اعتماد به نفس، نترس و بسیار مراقب است.

او قدیس نیست، اما دیدن اینکه چگونه خواهرش را می‌پرستد و اگر از هم جدا شوند، کاملاً ویران می‌شود، شایان ستایش است. سورا ضمن محافظت از او، او را به عنوان یک هم تیمی می بیند و حتی از او الهام می گیرد. او همچنین نسبت به دوستان و متحدان خود ابراز نگرانی می کند.

طوفان ریمورو

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه ایسکای، بهترین شخصیت های انیمه ایسکای

ریمورو به عنوان یک قهرمان شکست خورده تصمیم گرفت از قدرت خود برای ساختن یک جامعه به جای سود شخصی استفاده کند. او مظهر یک مرد معمولی 37 ساله است اما طبیعتی کودکانه دارد. اگرچه او اخلاق انسانی قوی دارد، اما در برخورد با افرادی که او را ناراحت می کنند کاملاً بی رحم است.

ریمورو برای شهرت خود ارزش قائل است و هر کاری که می تواند برای ایجاد تصویری از مهربانی انجام می دهد. اما با وجود این، او عمیقاً به زیردستان خود اهمیت می دهد و آنها را به عنوان خانواده می بیند. او دائماً جوانب مثبت و منفی فعالیت خود را تحلیل، برنامه ریزی و سنجیده است. او به جای تصمیم گیری های احساسی، منطقی تصمیم می گیرد.

ناوفومی ایواتانی

محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai
محبوب ترین شخصیت های انیمه Isekai, محبوب ترین شخصیت های انیمه Isekai

تجربیات ناوفومی در دنیای جدید او را نسبت به زندگی بی اعتماد و بدبین کرد. با این حال، او آموخت که خشم و خصومت خود را در پشت شخصیتی آرام پنهان کند تا بتواند وظایف خود را به عنوان یک قهرمان سپر انجام دهد. او یک عمل گرا است و برای رسیدن به اهدافش از اقدامات غیر متعارف ابایی ندارد.

اگرچه او به عنوان یک جنایتکار متهم شد و نفرت پادشاهی را دریافت کرد، ناوفومی شیطانی نشد. او فقط برده می خرید تا زندگی و استقلال بهتری به آنها بدهد و رافتالیا را از یک بیماری کشنده درمان کرد و به او جنگیدن را آموخت. ناوفومی متواضع است و حتی مشکلاتی را که سه شخصیت دیگر ایجاد می کنند نادیده می گیرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله محبوب ترین شخصیت های انیمه Iskai ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا