فیلم و موزیک

متن آهنگ امیر تتلو لو رفت ؛ دانلود آهنگ جدید تتلو به نام گرگ ۳ [+تیزر]

امیر تتلو او با انتشار یک استوری اینستاگرام از انتشار آهنگ جدیدش به نام گرگ ۳ خبر داد. آهنگ Greg 3 Tetlo از آلبوم بهت و آخرین موسیقی از این مجموعه است.

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به خاطر گرگ 3 با مجله خبری آرادبمانید.

آهنگ Greg 3 Tetlo

آهنگ تتلو گرگ 3

آهنگ Greg 3 Tetlo
دانلود آهنگ گرگ 3 از امیر تتلو آهنگ گرگ 3 از تتلو

دانلود آهنگ گرگ 3 از امیر تتلو

امیرحسین مکسودلو با نام هنری امیر تتلو متولد 30 شهریور 1362 در تهران است که تا مقطع فوق لیسانس درس نخوانده است اما اکنون یک سلبریتی مشهور است. او از سال 1379 در حالی که 17 ساله بود در حالی که پس از کسب شهرت نسبی مدتی در امارات کار می کرد وارد موسیقی رپ شد.

امیر تتلو در استوری دیگر تیزری از آهنگ گرگ 3 را با فالوورهای خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و به نوعی ضربان این موسیقی را برای هوادارانش فاش کرد. می توانید ادامه دهید تیزر آهنگ Greg 3 رجوع به تتلو شود.

بر فرازبیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله آهنگ Greg 3 Tetlo ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، پول نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا