ساختمان

متقاضیان مجرد نهضت ملی مسکن عملا حذف شدند – مجله آراد

اسامی تک تک نامزدهای نهضت ملی مسکن به دلیل بارگذاری نشدن برگه تعهد در حالی از لیست کاندیدا حذف شد که «تعهدنامه» برای بارگذاری وجود نداشت.

به گزارش مجله خبری آرادو به نقل از تسنیم، 13 اردیبهشت ماه امسال مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از فرصت 20 روزه برای نامزدهای مجرد نهضت ملی مسکن برای بارگذاری سوگندنامه محضری خبر داد و گفت: در صورت عدم انجام این کار. ، نامزدها حذف خواهند شد.

خلیل محبت خواه افزود: داوطلبان بالای 23 سال تا 30 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا با ورود به درگاه نهضت ملی مسکن سامان.mrud.ir و دانلود سوگندنامه محضری.

وی ادامه داد: سپس این داوطلبان باید به دفتر سردفتران مراجعه و پس از تکمیل تعهدنامه و ثبت نام محضری، تصویر اسکن شده تعهدنامه تکمیل شده را در سایت بارگذاری کنند تا شرایط احراز توسط این اداره کل پیگیری شود. راه و شهرسازی استان تهران و پیگیری می شود.

وی از بارگذاری نشدن اسکن اظهارنامه سوگندنامه تکمیل‌شده و ممهور به مهر محضری برای بارگذاری ناقص مدارک خبر داد و افزود: تا پایان اردیبهشت‌ماه ویرایش‌ها باید توسط داوطلبان انجام شود زیرا بعد از تاریخ اعلام شده عملاً انجام می‌شود. امکان ویرایش وجود ندارد و اسناد معیوب منجر به حذف می شود اعمال خواهد شد.

تا 20 می، هیچ نشانه ای از این تعهد در سایت وجود نداشت. تسنیم در آن روز از سردرگمی تک تک شاکیان ملی مسکن در این زمینه خبر داد و این سوال را مطرح کرد که چرا در سامانه سامان استشهادیه محضری وجود ندارد؟

این گزارش به دنبال پاسخ روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران بود و باید پاسخی برای سردرگمی شاکیان ارائه می‌کرد. اما در 10 روز گذشته نه تنها اتفاق امیدوارکننده ای در این زمینه رخ نداده است، بلکه به دلیل عدم وجود استشهاد محضری در سایت سامان، کاندیداهای مجرد «رد» شده اند.

یکی از تنها شاکیان مسکن ملی به تسنیم گفت: با توجه به اینکه در سایت سامان استشهادیه محضری وجود نداشت، به دفترخانه مراجعه و بر اساس آنچه وزارت راه اعلام کرده بود، مبایعه نامه را تهیه و در سایت بارگذاری کردم.

وی افزود: امروز که به سایت saman.mrud.ir مراجعه کردم به دلیل عدم بارگذاری سوگندنامه محضری درخواستم رد شد.

وی بیان کرد: زمانی که تعهد محضری در محل وجود ندارد تکلیف متقاضیان چیست. برای پیگیری این مشکل بارها با شماره تلفن های ذکر شده تماس گرفتم اما فایده ای نداشت.

انتظار می رفت اداره کل راه و شهرسازی تهران و معاونت مسکن و ساختمان متولی اصلی مشکل کاندیداهای مجرد نهضت ملی مسکن باشند. ده روز از مهلت بارگذاری سوگندنامه محضری می گذرد و این نامزدها به دلیل سوگندنامه ای که در سایت سامان وجود ندارد از سامانه حذف می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا