فیلم و موزیک

متفاوت بودن خوشحالی شخصیت در Street Fighter 6 با کسب پیروزی بی‌نقص

با توجه به در دسترس بودن تجربه Street Fighter 6 در این رویداد نمایشگاه ژاپن 2022 مشخص شد که شخصیت‌های بازی پس از کسب یک پیروزی کامل، انیمیشن پیروزی متفاوتی را به نمایش می‌گذارند.

پیروزی کامل در بازی های مبارزه ای زمانی حاصل می شود که حریف خود را شکست دهید در حالی که نوار سلامتی شما به هیچ وجه خالی نشده باشد. در نسخه‌های گذشته Street Fighter، برنده شدن در این نوع پیروزی، انیمیشن‌هایی مشابه برد در حالت عادی داشت. در این میان، یک پیروزی بی نقص در Street Fighter 6 انیمیشن متفاوتی خواهد داشت.

در طول رویداد ژاپن اکسپو 2022 و به دلیل در دسترس بودن بازی دمو Street Fighter 6، متیو ادواردز او به‌عنوان مدیر برند کپکام اروپا، ویدیویی را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن یک گیمر یک انیمیشن برنده متفاوت را با شخصیت لوک نشان می‌دهد که به یک پیروزی کامل دست می‌یابد. به عبارت دیگر، هر شخصیت در بازی زمانی که به این نوع پیروزی دست پیدا می کند، انیمیشن خاص خود را دارد.

البته هنوز جزئیات دقیقی از انیمیشن های مختلف پیروزی شخصیت ها منتشر نشده است و ممکن است برای دیدن یک انیمیشن متفاوت در مقایسه با انیمیشن شخصیت های معمولی نیازی به بالا بردن سطح حریف خود نداشته باشید. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید در آینده چه اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد. نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟

بازی Street Fighter 6 در سال 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس Xbox Series S و PlayStation 4 موجود است. همچنین تایید شد که Street Fighter 6 در طی رویداد Evo 2022 سونی قابل بازی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا