فیلم و موزیک

ماجرای مشاجره مسافران با رئیس قطار مشهد ‌به اهواز ‌چه بود؟ + فیلم

ویدئویی از اعتراض مسافران در فضای مجازی منتشر شده است قطار مسافری مشهد به اهواز پلیس نسبت به مشکلات پیش آمده واکنش تندی نشان داد.

مدیر کل راه آهن لرستان به جر و بحث تعدادی از مسافران قطار مشهد-اهواز در ایستگاه بیشه درود واکنش نشان داد. اخبار را ادامه دهید درگیری قطار مشهد و اهواز با مجله خبری آرادهمراه باشید.

قطار مسافری مشهد به اهواز

درگیری قطار مشهد و اهواز

قطار مسافری مشهد به اهواز
تصادف قطار مشهد-اهواز,برخورد قطار مشهد-اهواز,برخورد قطار مشهد-اهواز

برخورد قطار مشهد اهواز

ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از بروز مشکل در قطار مسافربری مشهد به اهواز در روز سه شنبه بود که کولر این قطار دچار مشکل و از کار افتاد که به دلیل گرمای هوا با اعتراض مسافران همراه شد.

فخرالدین پیروزفر مدیر کل راه آهن لرستان گفت: در ایستگاه درود ژنراتور برق قطار مشهد-اهواز تعویض و مشکل برطرف می شود اما پس از رفع مشکل علیرغم عذرخواهی هادی قطار اعتراضات مسافران ادامه خواهد داشت و به دلیل تشدید مشاجره های لفظی بین تعدادی از مسافران و فرمانده قطار، قطار به مدت نیم ساعت در ایستگاه بیشک توقف کرد و با حضور ماموران پلیس، قطار به حرکت خود ادامه داد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله قطار مسافری مشهد به اهواز ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا