فیلم و موزیک

ماجرای فتوای مجیب الرحمن انصاری درباره ختنه ؛ مردان افغان دوبار ختنه میشوند!

مجیبة الرحمن انصاری یک روحانی تندرو هرات که معتقد است بیشتر زنان اهل جهنم هستند، خواستار ختنه مردانی شده است که به گفته او بدون تکبیر ناقص هستند.

مجیبة الرحمن انصاری یکی از روحانیون هرات که فتواهای زیادی علیه زنان افغان داده است، این بار فتوا داده است تا مردان ختنه نشده دوباره این کار را انجام دهند. اخبار خوب را ادامه دهید داستان ختنه افغانها با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مجیبة الرحمن انصاری

ختنه مجیبة الرحمن انصاری

مجیبة الرحمن انصاری
ختنه مجیبة الرحمن انصاری داستان ختنه افغانی

مجیبة الرحمن انصاری، ختنه افغانها

مجیبه الرحمن انصاری، یک روحانی افراطی از هرات که معتقد است بیشتر زنان اهل جهنم هستند، از پزشکان سکولار در بیریش انتقاد کرد که در هنگام ختنه «الله اکبر» نمی گفتند و خواستار ختنه کردن مردانی بود که به گفته او «ناقص» بدون تکبیر هستند.

“طبق تحقیقاتی که با کمک ریاست معروف امارت اسلامی در شهر هرات انجام دادم، متوجه شدم که پزشکان در هنگام ختنه کردن در سوریه، فریاد تکبیر (الله اکبر) نمی‌گویند!

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله مجیبة الرحمن انصاری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا