فیلم و موزیک

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند چیست ؛ گلر ملی‌پوش ایران می‌تواند به پرسپولیس بازگردد؟

وکیل علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش و دروازه بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس به اخباری مبنی بر حضور نظامی این دروازه بان در فضای مجازی واکنش نشان داد.

بر خلاف برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی مشمول خدمت سربازی نمی شود! اخبار خوب را ادامه دهید علیرضا بیرانوند سربازی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

علیرضا بیرانوند گلر

سرباز علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند گلر
خدمت سربازی علیرضا بیرانوند, خدمت سربازی علیرضا بیرانوند

سربازی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش کشورمان در حالی که روز گذشته قراردادش با پرسپولیس به صورت رسمی مشخص شد، گفته می شود این دروازه بان شهریورماه سرباز خواهد شد و باید در اردو حضور داشته باشد که تکذیب شد.

مصطفی سلیمانی وکیل بیرانوند این موضوع را تکذیب کرد و گفت: بیرانوند مشمول خدمت سربازی نیست و برای او حاشیه ایجاد می شود. او تربیت بدنی را به پایان رسانده است و این نگران کننده نیست.

ماجرا از این قرار است که علیرضا بیرانوند تربیت بدنی خود را به پایان رساند. او لیسانس تربیت بدنی دارد و سال گذشته در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و قبول شده است. او در حال حاضر در رشته فیزیولوژی ورزشی تحصیل می کند و به همین دلیل از تمرینات معاف است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله علیرضا بیرانوند گلر ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا