فیلم و موزیک

ماجرای دعوای فرامرز یوسفی و وحید در محله شاپور تهران ؛ فرامرز یوسفی کیست + فیلم

داستان نبرد فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران چیست؟ آیا فرامرتز یوسفی قاتل است؟ فرامر یوسفی کیست؟ با مجله خبری آرادهمراه باشید.

متأسفانه همیشه یک صحنه نبرد جذاب در وب و حتی یک ماجراجویی برای مقصر نبرد وجود داشته است. اکنون فرامرس یوسفی و وحیD عاری از این جریان نیست. فیلمی که به تازگی منتشر شده است، صحنه هایی از وحشت، فحاشی و تهدید دارد که پر از خشونت است.

داستان نبرد فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران

فرامارس یوسف کیست + فیلم

داستان نبرد فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران
داستان نبرد فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران

بیشتر بخوانید:

در این ویدیو قدرت او را نشان دهید فرامارس یوسفی توسط چند پسر جوان در منطقه شاپور تهران تهدید می شود من دوست دارم. ساعت 15:30 در محله شاپور حضور یافته و فرامرس یوسفی را که در جنگ حضور نداشت تهدید کردند.

و در پایان فیلم چهره زخمی پسران جوانی را می بینید که شبیه دو برادر هستند.

فرامارس یوسفی پس از انتشار این ویدئو در تمجید از دو برادر سکوت نکرد و در پاسخ با انتشار ویدئویی مدعی شد به احترام طرف مقابل که یکی از آنها برادر بزرگتر است از دعوا خودداری می کند. او همچنین ادعا می کند که کسی را نمی شناسد.

پس از گذشت مدتی از این جنجال کر کننده، فرامارس یوسفی به عنوان متهم دستگیر شد!

گویا یکی از برادرانی که فرامرس یوسفی را تهدید کرده بود، گفته می شود تا حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار گرفته و کشته شده است.

هنوز مشخص نیست مقتول به نام وحید توسط چه کسی و به چه دلیل کشته شده است. اما تنها مظنون اصلی این پرونده قتل فرامرس یوسفی است که هم اکنون در زندان به سر می برد.

دعوای فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران (18+)

اکبر حسینی با برادرش برای فرامرس یوسفی شانه بالا می اندازد

لینک دانلود فرامرز یوسفی و وحید با کیفیت 720p

لینک دانلود فیلم رجزخوانی اکبر حسینی برای فرامرز یوسفی با کیفیت 480p

لینک دانلود فیلم نبرد فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران 360p

ارسال این ویدیو فقط برای کنجکاوی کاربران است و نه تشویق به خشونت. لطفا افراد زیر 18 سال و کسانی که توسط این دسته از ویدیوها تحریک می شوند را تماشا نکنید. متشکرم

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله داستان نبرد فرامرس یوسفی و وحید در منطقه شاپور تهران ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا