فیلم و موزیک

ماجرای درگذشت نلی خواننده قدیمی ؛ از حقیقت تا اشتباه لپی

نلی خواننده قدیمی درگذشت این یکی از آن اخباری است که بسیاری از طرفداران این خواننده قدیمی را تحت تاثیر قرار داده است. با متن ادامه دهید نلی خواننده قدیمی درگذشت با مجله خبری آرادهمراه باشید.

علت مرگ و مرگ نلی خواننده مشخص شده است و قصد داریم در این مطلب به بررسی آن بپردازیم.

نلی خواننده قدیمی درگذشت

درگذشت نلی خواننده قدیمی

نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت
نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت

به قول عده ای مثل ابراهیم حامدی نلی درگذشتاین خبر منتشر شد. ساعاتی بعد خانواده نلی اعلام کردند که او زنده است و مرگ او دروغ است.

یعنی خبر جنجالی درگذشت نلی خواننده معروف قبل از انقلاب همه طرفداران این خواننده قدیمی را سردرگم کرد. روز گذشته ابراهیم حامدی معروف به ابی خواننده معروف و آهو خردمند بازیگر سابق سینمای ایران خبر درگذشت نلی قبل از انقلاب را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند اما ساعاتی بعد نزدیکان خانم نلی آن را اعلام کردند. درست نبود

همراهی نلی با سلیمان واسکی (سالی) در چندین آهنگ مورد توجه مردم قرار گرفته است، از این رو نام سالی و نلی با هم استفاده می شود. تفاوت بزرگ جثه کوچک نلی با مرد بزرگی چون سلیمان واثقی ترکیب جالبی ایجاد می کند که احتمالا یکی از عوامل محبوبیت این زوج بوده است.

خبر مرگ نلی تکذیب شد

نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت
نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت نلی خواننده قدیمی درگذشت

نزدیکان شمسی اشتری خواننده ایرانی معروف به نلی خبر درگذشت وی را تکذیب کردند. همانطور که گفته شد ابی خواننده مشهور ایرانی و نیکو کرادمند بازیگر سابق سینمای ایران پیش از این اخبار مربوط به نلی مرگ مرگ مرگ ‌

بیوگرافی نلی خواننده قدیمی

  • شناسه: شمسی اشعری
  • نام هنر: نـِلی
  • تاریخ تولد: متولد 1334. سانی
  • محل تولد: تهران
  • شغل فعلی: دندانپزشک
  • حرفه: خواننده
  • سالهای فعالیت: دهه 1350

نلی خواننده ای به نام شمسی آشنایه شمسی اشتری متولد 1334 در تهران خواننده ایرانی قبل از انقلاب سال 1350 است که در طول فعالیت هنری خود در موسیقی چندین آلبوم و آهنگ منتشر کرد.

پس از پیروزی انقلاب خوانندگی و موسیقی را رها کرد و به دندانپزشکی رفت و در حال حاضر در رشته دندانپزشکی فعالیت می کند.

وی در واقع پس از انقلاب اسلامی ایران به انگلستان مهاجرت کرد و بر خلاف معاصران خود به خوانندگی در خارج از کشور ادامه نداد و موثق ترین خبر در مورد وی داشتن مطب دندانپزشکی در حوالی لندن و داخل تهران است که از آنجا یک آدرس قابل اعتماد حتی یک عکس جدید از او وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله نلی خواننده قدیمی درگذشت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا