فیلم و موزیک

ماجرای تلخ خودکشی کودک کار در اصفهان ؛ علت خودکشی نجمه کودک کار چیست ؟

نجمه کودک کار است این دختر 15 ساله که به عنوان دختری با استعداد، فعال، خلاق و خوش اخلاق شناخته می شد، بعد از ظهر پنجشنبه گذشته با یک خودکشی تلخ به زندگی خود پایان داد.

یک کودک کار 15 ساله که به عنوان دختری با استعداد، فعال، خلاق و شاد شناخته می شد، پایان تلخی را برای زندگی کوتاه خود رقم زد. اخبار خوب را ادامه دهید خودکشی نجمه با مجله خبری آرادهمراه باشید.

نجمه کودک کار است

خودکشی کودک کار

نجمه کودک کار است
خودکشی نجمه، خودکشی با کار کودکان

خودکشی کودک کار

مدیرعامل سازمان مردم نهاد طلوع مهر، تشکل دوستانه ویژه حمایت از کودکان کار در صفحه مجازی خود از خودکشی این کودک کار خبر داد. نجمه را در حدود 6 یا 7 سالگی در خیابان جلفای اصفهان شناسایی کردیم. نجمه در آن زمان گل و کاردستی می فروخت و گاهی با پدرش ابزار می ساخت.

وی گفت: وقتی از طرف انجمن به خانه نجمه رفتیم متوجه شدیم دختر با استعداد و توانمندی است. وی سپس در کلاس های آموزشی، فرهنگی، ورزشی، مراسم و مراسم مختلف شرکت کرد و در زمینه های مختلف از جمله کتابخوانی و شروع تعطیلات آخر هفته به موفقیت هایی دست یافت. در همان دو ماه در یک استارتاپ خود را به نماینده مجلس معرفی کرد و رتبه بندی شد.

وی در خصوص خودکشی نجمه گفت: بعدازظهر پنجشنبه گذشته نجمه پس از نزاع خانوادگی به اتاق رفت و با پارچه ای خود را حلق آویز کرد. همانطور که دنبال می کردیم مدتی پیش یکی از بستگان نجمه فوت کرده بود که مدام این مشکل را در فضای مجازی رصد می کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله نجمه کودک کار است ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا