فیلم و موزیک

ماجرای بالا آمدن نفت در سروستان چیست ؛ ملت ایران روی گنج خوابیده اند!

فیلم منتشر شده توسط افزایش نفت در سروستان استان فارس بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته و با واکنش های زیادی مواجه شده است.

در شهرستان سروستان در استان فارس مایع سیاه رنگ روغن مانند به یکی از رودخانه های خشک شده ریخت! اخبار را ادامه دهید ماجرای افزایش قیمت نفت در سروستان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

افزایش نفت در سروستان

روغن سروستان

افزایش نفت در سروستان
طلوع نفت در شهرستان سروستان نفت سروستان داستان طلوع نفت در سروستان

افزایش نفت در شهرستان سروستان

کاربران فضای مجازی گفتند «ملت ایران بر گنج خوابیده است» و برخی مدعی شدند که نفت بدون استخراج از زمین هجوم می‌یابد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد با توجه به بهره‌برداری از نفت سروستان، دلیل اصلی این امر بوده است. “آسیب لوله انتقال” است. یک اتفاق بود. پس از اکران فیلم رودخانه ای خشک شده در سارستان شیراز، مایع سیاه رنگ روغن مانندی در آنجا جاری است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله افزایش نفت در سروستان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا