فیلم و موزیک

لیدی گاگا با انتشار عکسی حضور خود را در «جوکر ۲» را تایید کرد [+عکس]

لیدی گاگا در جوکر 2 او با انتشار پستی در اینستاگرام در صفحه شخصی خود رسما حضور خود در جوکر 2 کارگردان تاد فیلیپس را تایید کرد.

لیدی گاگا بازیگر و خواننده آمریکایی با انتشار تیزر موسیقی در شبکه های اجتماعی حضور خود را در «جوکر ۲» تایید کرد. اخبار را ادامه دهید لیدی گاگا جوکر 2 با مجله خبری آرادهمراه باشید.

لیدی گاگا در جوکر 2

حضور لیدی گاگا در جوکر

لیدی گاگا در جوکر 2
تایید حضور لیدی گاگا در فیلم جوکر، حضور لیدی گاگا در جوکر، لیدی گاگا جوکر 2

تایید حضور لیدی گاگا در فیلم جوکر

دنباله جوکر، Joker: Folie à Deux، لیدی گاگا را در مقابل خواکین فینیکس قرار می دهد. فینیکس پس از برنده شدن اسکار بهترین بازیگر مرد در سال 2019 نیز در نقش جوکر بازمی گردد.

لیدی گاگا در جوکر 2
تایید حضور لیدی گاگا در فیلم جوکر، حضور لیدی گاگا در جوکر، لیدی گاگا جوکر 2

در ماه ژوئن گزارش شد که گاگا در فیلم موزیکال فیلم جوکر نقش هارلی کوئین را بازی خواهد کرد. فیلیپس، کارگردان فیلم اول، جلد فیلمنامه قسمت دوم را در تاریخ 7 ژوئن در اینستاگرام خود منتشر کرد و عنوان قسمت دوم را در قسمت کپشن نوشت. روز گذشته، سوم آگوست، کمپانی وارنر تاریخ انتشار قسمت دوم «جوکر» را در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله لیدی گاگا در جوکر 2 ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا