فیلم و موزیک

لردهای افسانه‌ای در بسته الحاقی Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3

Creative Assembly به تازگی جزئیات جدیدی از قبیله های اختصاص داده شده به هر لرد افسانه ای در بسته الحاقی Total War: Warhammer 3 Immortal Empires منتشر کرده است.

Creative Assembly قبلاً اطلاعات زیادی در مورد به‌روزرسانی Immortal Empires برای Total War: Warhammer 3 منتشر کرده است. این به‌روزرسانی باید کمپین جدید را به همراه لردهای افسانه‌ای جدید و بازسازی‌شده از نسخه‌های قبلی به بازیکنان بیاورد. حالا در جدیدترین اخبار بازی، تیم سازنده در مورد گروه ها و قبیله هایی صحبت می کند که لردهای افسانه ای را همراهی خواهند کرد.

اولین مورد جدید در آپدیت Immortal Empires اضافه شدن Be’lakor به عنوان یک لجندری لرد قابل بازی است. Be’lakor که ابتدا در Total War: Warhammer 3 به عنوان آنتاگونیست کمپین Realm of Chaos معرفی شد، یک لرد افسانه‌ای برای جناح Warriors of Chaos خواهد بود.

شخصیت کمپین Be’lakor در منطقه Isle of Wight در Albion همراه با مکانیک های گیم پلی لرد که برای اولین بار در به روز رسانی Warriors of Chaos ظاهر می شود، آغاز می شود. این مکانیک های جدید شامل توانایی دسترسی به چهار تجلی نامقدس بسته به انتخاب بازیکنان Chaos God است. مکانیک های دیگر عبارتند از توانایی علامت گذاری حریفان شکست خورده با Chaos به همراه دریافت هدیه Chaos که به بازیکنان اجازه می دهد از قدرت های منحصر به فرد اما محدود در نبرد استفاده کنند.

اژدهای سیاه در نبردهای Total War: Warhammer 3

لرد بعدی Volkmar the Grim است که با خود فرقه Cult of Sigmar را می آورد. او نبردهای خود را در سرزمین های جنوبی و دور از الکتور ارل ها آغاز کرده بود. در این مناطق دو گروه پادشاهان مقبره و مانفرد فون کارشتاین برای یافتن کتاب ها برنامه ریزی می کنند و ولکمار باید کتاب ها را مهر و موم کند تا از این اقدام جلوگیری کند.

لرد گرومبریندال افسانه ای گروه اجدادی را با خود خواهد داشت. گرومبریدال به منطقه ناگاروت راهپیمایی می کند تا علیه پادشاه جادوگر قیام کند. گروه Caravan of Blue Roses تحت کنترل هلمن گورست خواهد بود تا به او کمک کند تا نکرومانس را کشف کند. هلمن برای زنده کردن برادرش به این وسایل نیاز دارد و برای یافتن آنها باید به قلعه ناگاشیزار در مناطق شرقی سفر کند.

همچنین، جناح سیلوانیا در خدمت ولاد و ایزابلا فون کارستاین خواهد بود. این دو لرد افسانه ای باید به هم بچسبند و هر دو در کمپین قابل بازی هستند. با انتخاب یکی به عنوان یک لرد افسانه ای، بازیکنان می توانند دیگری را به عنوان یک قهرمان بازشدنی استخدام کنند.

هیولاهای سبز در بازی Total War: Warhammer 3

Sigvald the Magnificent به رهبری گروه The Decadent Host ادامه خواهد داد. سیگوالد در طول مبارزات انتخاباتی خود قصد دارد از سرزمین بایر بیابان شمال غربی آشوب عبور کند. او توانایی های جدیدی برای تله پورت واحدهای رزمی و دسترسی به شیاطین اسلنش خواهد داشت. در نهایت، لرد Kholek Suneater، با همراهی جناح Heralds of the Tempest، قصد دارد نبردهای خود را از منطقه کوه های ماورن به سرزمین های شمالی آغاز کند.

پیش از این استودیوی بازی سازی Creative Assembly اعلام کرده بود که این آپدیت Immortal Empires یک بسته الحاقی رایگان برای Total War: Warhammer 3 است که قرار است در تاریخ 12 آگوست 1401 (3 اوت 2022) به عنوان یک آزمایش بتا در دسترس همه بازیکنان قرار گیرد.

نظر شما درباره محتوای آینده Total War: Warhammer 3 چیست؟ آیا تا به حال این بازی را امتحان کرده اید؟ می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا