فیلم و موزیک

قیمت اسب جدید سردار آزمون لو رفت ؛ اسب میلیاردی ستاره فوتبال! [+عکس]

افشای 15 میلیارد اسب آزمایشی . رسانه استرالیایی از مسابقات قهرمانی پالنتینو. اسب 15 میلیاردی سردار آزمون او در مسابقات اسب دوانی در استرالیا اعلام کرد.

ستاره تیم ملی کشورمان و بازیکن بایرلورکوزن یک اسب 15 میلیارد تومانی در استرالیا دارد. اخبار را ادامه دهید سردار آزمون و اسب میلیاردر با مجله خبری آرادهمراه باشید.

اسب 15 میلیاردی سردار آزمون

اسب سردار آزمون

15 میلیارد اسب آزمایشی
عکس اسب 15 میلیاردی سردار آزمون اسب سردار آزمون

عکس پالنتینو پانزده میلیارد اسب سردار آزمون

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران و بایرلورکوزن عاشق اسب سواری است و به همین دلیل چندین اسب مسابقه دارد. ستاره فوتبال ایران چندی پیش اسبی گران قیمت خرید و زیر نظر یکی از مربیان معروف میشل پین در استرالیا گذاشت تا برای مسابقات بین المللی آماده شود.

در همین راستا روز گذشته یکی از اسب های آزمایشی اولین قهرمانی خود را در استرالیا کسب کرد. در همین زمینه سایت ریسینگ نوشت: سردار آزمون ستاره فوتبال ایران روز پنجشنبه پس از قهرمانی اسبش که توسط میشل پین آموزش دیده بود، اولین پیروزی خود را به عنوان صاحب اسب در استرالیا جشن گرفت.

عکس اسب 15 میلیاردی سردار آزمون

15 میلیارد اسب آزمایشی
عکس پالانتینو از اسب 15 میلیاردی سردار آزمون عکس اسب 15 میلیاردی سردار آزمون

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله 15 میلیارد اسب آزمایشی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا