تکنولوژی

قیمت آیفون 14 پرو مکس در نسخه 1 ترابایتی شاید رکوردی جدید در تاریخ اپل باشد

اخیرا شایعاتی در مورد قیمت آیفون 14 اپل منتشر شده است که اطلاعات جدیدی به ما می دهد. قیمت‌ها ظاهراً از 799 دلار برای آیفون 14 استاندارد شروع می‌شود. با این حال، با نگاهی به آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، به خصوص نسخه 1 ترابایتی، همه چیز گران به نظر می‌رسد. در واقع، آیفون 14 پرو مکس می تواند با قیمتی که دارد، بالاترین رکورد قیمت را برای یک آیفون در تاریخ اپل ثبت کند. جایی که شاید مجبور شوید به قیمت 1700 دلار فکر کنید! در بررسی این خبر با مجله آرادهمراه باشید.

ساعاتی پیش، یک افشاکننده محبوب اطلاعاتی در مورد آیفون 14، آیفون 14 پلاس/مکس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس به اشتراک گذاشت. مشخصات ادعا شده در پست های او همچنین شامل قیمت های اولیه ظاهری آیفون های آینده است. بنابراین ارقامی را برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس به ترتیب 800 و 900 دلار اعلام می کند. اگرچه واضح است که برای مدل پایه آیفون 14 پرو باید 1100 دلار بپردازید. به گفته وی، 1200 دلار قیمت اولیه ارزان ترین پیکربندی آیفون 14 پرو مکس خواهد بود.

بیایید نگاهی دقیق تر به پیش بینی های لو رفته قیمت آیفون 14 بیندازیم. در نگاه اول، اینها در واقع با برآوردهای ارائه شده توسط LeaksApplePro در ژانویه مطابقت دارند. با این حال، مشخص نیست که آیا او قیمت‌هایی را ارائه می‌کند که در روزهای اخیر از سوی خودی‌ها در اپل شنیده شده است یا اینکه او صرفاً مقادیر ارائه‌شده توسط منبع قبلی را تکرار می‌کند. با این حال، اگر این برچسب های قیمت در نهایت دقیق هستند، باید جیب های خود را کمی بزرگتر کنید! زیرا صحت این خبر بدین معناست که طرفداران باید تا 1700 دلار آمریکا برای آیفون 14 پرو مکس اپل با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی هزینه کنند.

قیمت آیفون 14 پرو مکس در نسخه 1 ترابایتی ممکن است رکورد جدیدی در تاریخ اپل باشد

نسخه پایه آیفون 14 پرو مکس 500 دلار نسبت به نسخه برتر تفاوت قیمت دارد

البته، این فقط از استراتژی قیمت گذاری فعلی کوپرتینو پیروی می کند، که در حال حاضر 500 دلار به قیمت 1099 دلاری آیفون 13 پرو مکس برای کسانی که 1 ترابایت فضای ذخیره سازی می خواهند اضافه می کند. آیفون 14 پرو مکس 1 ترابایتی با رکورد قیمت 1699 دلار، گران ترین آیفون تاریخ اپل شد. البته بدون احتساب نسخه های خاص یا شخص ثالث و دستگاه های سفارشی.

این خبرچین در واقع علاوه بر قیمت، چند نکته دیگر را نیز ارائه می دهد. او در ادامه روند افشای اخیر خود، می گوید که اپل از نام مدل “iPhone 14 Plus” به جای برچسب “iPhone 14 Max” استفاده می کند. البته تفاوت او با سایر افشاگران مانند LeaksApplePro که قاطعانه بر این باورند که نام گوشی هوشمند آینده اپل «iPhone 14 Max» خواهد بود، تفاوت دارد.

به غیر از نام ها، او همچنین اشاره می کند که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس حداکثر 8 گیگابایت رم خواهند داشت. ولی بسیاری دیگر از کارشناسان این دو دستگاه 6 گیگابایتی را تصور می کنند. بنابراین در اینجا نیز کمی تردید لازم است. این منبع همچنین همان داده های ظرفیت باتری را ارائه می دهد که قبلا توسط ShrimpApplePro فاش شده بود. بنابراین شاید بهتر باشد که جزئیات فعلی مشابه مشخصات واقعی آیفون 14 را در این قسمت مشاهده کنید.

نظر شما در مورد قیمت 1700 دلاری آیفون 14 پرو مکس اپل در نسخه 1 ترابایتی چیست؟ این قیمت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا