فیلم و موزیک

قوی ترین یونکو های وان پیس ؛ از ضعیف ترین تا قوی ترین ها

نام مستعار Junko یک نام مستعار بسیار مهم در دنیای انیمه One Piece است. در این مقاله، با شکل همراه باشید، نه با قوی ترین یونکوهای One Piece شناختن

خطر اسپویل برای فصل 1056 مانگای One Piece

دزدان دریایی بچه، دزدان دریایی قلب و دزدان دریایی کلاه حصیری سرانجام وانو را ترک می کنند زیرا همه آنها پس از شکست دادن بیگ مام و کایدو راه خود را می روند. در همین حال، نفوذ باگی تا حدودی افزایش یافته است زیرا به نظر می رسد که او جنگ سالاران سابق کروکودیل و دراکول میهاوک را مجبور کرده است که برای او کار کنند.

به اندازه کافی عجیب، این امپراتور جدید حتی به تفنگداران دریایی نیز پاداش می دهد و به نوعی تبدیل به یک دشمن سرسخت دولت جهانی می شود که One Piece فصل 1056 (بهترین شخصیت های One Piece) به یک نتیجه هیجان انگیز و سرگرم کننده.

قوی ترین یونکوهای One Piece

از ضعیف ترین تا قوی ترین

می توانید لیست کنید قوی ترین یونکوهای One Piece به لیست زیر نگاهی بیندازید:

قوی ترین یونکوهای One Piece
قوی ترین یونکوهای One Piece

در طول تاریخ چهار امپراتور، 7 نفر بودند که توانستند در زمان های مختلف به این دودمان بپیوندند. اگرچه امپراتورها به عنوان قوی ترین دزدان دریایی در جهان شناخته می شوند، اما قدرت همه آنها برابر نیست زیرا همه آنها مهارت ها، توانایی ها و تجربه های متفاوتی دارند. ناگفته نماند که قوی ترین ها کسانی هستند که مدت طولانی امپراتور بوده اند و قدرتشان از امپراتورهای جدید پیشی گرفته است. در این مقاله تمام این 7 یونکو را به ترتیب از ضعیف ترین به قوی ترین به شما نشان می دهیم. پس با ما همراه باشید قدرتمندترین جونکو One Piece شناختن

باگی

قوی ترین یونکوهای One Piece
قوی ترین یونکوهای One Piece

شگفت‌انگیزترین و غیرمنتظره‌ترین اضافه شدن به چهار امپراتور، باگی پس از شکست دو امپراتور از چهار امپراتور، به نوعی توانست به گروه برجسته بپیوندد. باگی کاپیتان دزدان دریایی باگی، رهبر سازمان اعزامی دزدان دریایی “باگی تحویلی”، عضو سابق هفت جنگ سالار و شاگرد سابق دزد دریایی افسانه ای راجر است. در حال حاضر مشخص نیست که باگی چگونه امپراتور شد.

باگی از Chop-Chop Fruit نوع Paramecia استفاده می کند که به او اجازه می دهد به قطعات تقسیم شود و در برابر حملات بریده بریده، از جمله حملات دراکول میهاوک، قوی ترین شمشیرزن، مقاومت کند.بهترین شمشیرزنان انیمه) دنیا تمام شد، مراقب باشید. اگرچه باگی همیشه به عنوان یک شخصیت ضعیف و کمدی دیده می‌شود، اما بارها گفته شده که او قوی‌تر و خطرناک‌تر از آن چیزی است که نشان می‌دهد و پتانسیل‌اش او را به یک معمای کامل تبدیل می‌کند. اشکالات تا کنون ضعیف ترین یونکو وان پیس خوب.

میمون دی. لوفی

قوی ترین یونکوهای One Piece
قوی ترین یونکوهای One Piece

به همراه باگی، لوفی یکی از دو نفر جدید اضافه شده به چهار امپراتور پس از شکست کایدو و بیگ مام است. لوفی از یکی از قوی ترین میوه های شیطان بیدار شده، میوه افسانه ای Zune Human-Human، مدل: Nika استفاده می کند. بدون استفاده از منشورهای Haki یا Seastone، او تقریباً به طور کامل در برابر ضربات نیروی بلانت مانند ضربات جنگی غوغا، سلاح های بلانت و حتی گلوله های توپ مصون است.

او همچنین می تواند یک مشت به اندازه یک جزیره بسازد و حتی می تواند رعد و برق را از آسمان بگیرد. لوفی یکی از معدود افرادی است که می تواند از هر سه نوع هاکی استفاده کند و حتی می تواند هاکی فاتح را در حملات او به خصوص اندام هایش تزریق کند. به همین دلیل او توانست با کایدو برابری کند و در نهایت او را شکست دهد، اما با کمک سامورایی ها، یاماتو و چندین کاپیتان از بدترین نسل.

مارشال دی اوچی

قوی ترین یونکوهای One Piece
قوی ترین یونکوهای One Piece

کاپیتان/دریاسالار دزدان دریایی ریش سیاه، تچ، مستعار Blackbeard است. او اولین کاپیتانی بود که به محض شروع کار خدمه به امپراتور سریعاً جلو رفت. قوی ترین میوه لرزان از نوع Paramecia، میوه شیطان ریش سفید سابق، و میوه شیطان تیره تیره از نوع Logia دو میوه شیطان هستند که او در حال حاضر دارد، و او را به اولین و تنها فرد شناخته شده در تاریخ تبدیل می کند که هر دو میوه شیطان را در اختیار دارد. . استفاده کرده است، اقدامی که اکثر مردم فکر می کنند غیرممکن است.

او با Dark Fruit خود می تواند دیگر قدرت های Devil Fruit را از بین ببرد و حتی می تواند کل شهر را در گردابی ببلعد و خرد کند. او پس از به دست آوردن میوه زلزله توانست زمین، دریا و آسمان را با آن کج کند، هرچند که کنترلی بر آن نداشت. زمانی که او بخشی از دزدان دریایی ریش سفید بود، در یک مبارزه منصفانه توانست شانکس را مجروح کند. او همچنین می تواند از هاکی اسلحه و مشاهده استفاده کند، به این معنی که به طور کامل به Devil Fruits خود متکی نیست.

ساق پا

قوی ترین یونکوهای One Piece
قوی ترین یونکوهای One Piece

شانکس کاپیتان دزدان دریایی مو قرمز و تنها امپراتوری است که از ابتدای سریال این سمت را به دست آورده است. شانکس همچنین مرموزترین امپراتور است، زیرا در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد نیت یا شخصیت واقعی او وجود دارد و به ندرت توانایی های او در سریال نشان داده می شود. با این حال، صرف حضور او کافی بود تا تفنگداران دریایی و کایدو را متقاعد کند که به خواسته های او عمل کنند و حتی دریاسالار را اخراج کنند.

تنها زمانی که توانایی های او نشان داده شد زمانی بود که او از چوب هاکی پیروز خود برای ترساندن پادشاه دریا استفاده کرد که دست او را خورد و با آن به دریاسالار گرین بول ضربه زد. او یکی از قوی ترین شمشیربازان One Piece است که توانست با شمشیر گریفون خود جلوی حمله آکاینو را بگیرد و با آن شمشیر با ناگیناتای ریش سفید درگیر شود و به دلیل هاکی فاتح آنها آسمان از هم جدا شود.

از این به تنهایی می توان نتیجه گرفت که شانکس یکی از قوی ترین امپراتوران است و با این حال هنوز بیشتر توانایی های خود را نشان نداده است. شانکس یکی از قدیمی ترین و قوی ترین امپراتورهای انیمه One Piece خواهد بود

شارلوت لینلین

قوی ترین یونکوهای One Piece
One Piece Strongest Juncos، One Piece انیمه Strongest Emperors

شارلوت لینلین، که اغلب به عنوان مادر بزرگ شناخته می شود، یکی از قدرتمندترین شخصیت های شرور در One Piece است.بهترین تبهکاران One Piece) و یکی از چهار امپراتور دریا بود که به ساختن Toto Land، امپراتوری متشکل از 35 جزیره کمک کرد. او زمانی به همراه ریش سفید، کایدو و شیکی عضو راکس دزدان دریایی بود. زمانی این گروه مرگبارترین گروه دزدان دریایی بود.

او در سن بسیار پایین 500 میلیون جایزه بر سرش گذاشته بود که نشان می داد تهدیدی جدی برای دولت است. او با میوه روح خود می تواند زندگی یا طول عمر یک فرد ضعیف را هر طور که می خواهد بپذیرد. او همچنین شبکه اطلاعاتی گسترده ای دارد. همانطور که نشان داده شد، او توانست محل کار قبلی سانجی را ردیابی کند که نشان می دهد مادربزرگ چقدر می تواند خطرناک باشد.

کایدو

قوی ترین یونکوهای One Piece
قوی ترین وان پیس یونکو، ضعیف ترین وان پیس یونکو

یکی از چهار امپراتور سابق، کایدو به عنوان فرماندار کل دزدان دریایی هیولا شناخته می شود. Kaido دارای قدرتمندترین Zone Devil Fruit است که در حال حاضر در این مجموعه به تصویر کشیده شده است، میوه افسانه ای ماهی ماهی، مدل اژدهای لاجوردی که می تواند به اندازه یک شهر در دگرگونی کامل حیوانی خود رشد کند و می تواند فوراً شهرها را با یک حرکت ویران کند. حمله.

Kaido همچنین می تواند از هر سه نوع Haki استفاده کند و حتی می تواند Haki Conqueror را در سلاح های خود بپوشاند، کاری که بسیاری از کاربران Haki Conqueror نمی توانند انجام دهند. سرسختی زیاد او از دستگیری‌ها، شکنجه‌ها و اعدام‌های متعددی که در طول زندگی‌اش با آن‌ها روبه‌رو بود، مشهود است. او را “قوی ترین موجود جهان” نیز می نامند. در کمان وانو، لوفی با کمک دوستانش توانست او را شکست دهد.

ادوارد نیوگیت

قوی ترین یونکوهای One Piece
قدرتمندترین Yuncos از One Piece قدرتمندترین Yuncos از One Piece

امپراتور سابق ادوارد نیوگیت، معروف به ریش سفید، کاپیتان دزدان دریایی ریش سفید بود که به طرز غم انگیزی با یکی از غم انگیزترین مرگ ها روبرو شد.غم انگیزترین مرگ های انیمه) با تجربه در One Piece. او یکی از کاربران قبلی Trembling Fruit بود که گفته می‌شود قوی‌ترین میوه شیطان برای کلاس Paramecia است. او به عنوان “قوی ترین مرد جهان” و “نزدیک ترین مرد به One Piece” مورد ستایش قرار گرفت. او همچنین با پادشاه دزدان دریایی گل دی راجر برابری می کند.

برخی دیگر ادعا کردند که ریش سفید قدرت پایان دادن به جهان را دارد. توانایی او در کج کردن اقیانوس، ایجاد سونامی، و مبارزه به تنهایی با ده ها هزار دشمن در طول جنگ عالی، گواهی بر قدرت اوست. این واقعیت که او در مبارزات بسیار ضعیفتر از دوران اوج خود است، با توجه به اینکه طرفداران در دوران اوج او چقدر قوی بودند، او را حتی بهتر می کند. او می تواند از هر سه نوع هاکی استفاده کند و می تواند هاکی فاتح خود را در حملات خود بپوشاند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله قوی ترین یونکوهای One Piece ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا