فیلم و موزیک

قوی ترین نسخه های دکتر استرنج ؛ 15 ورژن دکتر استرنج در کمیک های مارول

نسخه های مختلفی از دکتر استرنج در مارول کامیکس وجود دارد. با مجله خبری آرادبرای روستا همراه باشید قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب ملاقات.

در قسمت چهارم سریال؟… اگر (نقد قسمت 4 سریال چی میشد اگه) حضور یکی را می بینیم قدرتمندترین نسخه های دکتر استرنج نسخه تاریک و غم انگیز دکتر استرنج ما بودیم. او موفق شد یکی از طلسم های تاریک را بدست آورد قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب MCU را به چند منبع تبدیل کنید.

تریلرهای منتشر شده اکنون نشان می دهد که نسخه های مختلف Dr. Strange در Multiverse Of Madness (واکنش منتقدان به دکتر استرنج در جهان های موازی جنون) مراجعه كردن. به نظر می رسد بر اساس بهترین نسخه های Dr. عجیب در کمیک های مارول (بهترین کمیک های مارول 2022) انتخاب شد.

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب

15 نسخه از دکتر استرنج در مارول کامیکس

می توانید مرور کنید قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب به لیست زیر نگاهی بیندازید:

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب

این نسخه های مختلف دکتر استرنج هم در نسخه اصلی Marvel (Earth-616) و هم در سایر نسخه های کمیک (بهترین کمیک های تاریخ مارول) مراجعه كردن. برخی از آنها از راه های ناب به قدرت های جادویی بسیاری دست یافته اند و برخی از آنها برای اثبات برتری خود در جادو راه های تاریک تر یا گاهی احمقانه تری را در پیش گرفته اند. حضور همه قدرتمندترین نسخه های دکتر استرنج در این لیست در Dr. جنون عجیب: جهان های موازی کاملاً ممکن است.

کارلو استرنج

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب، قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب

دکتر استرنج در واقع اولین دکتر استرنج در کمیک های مارول نیست. اولین نسخه دکتر استرنج کارلو استرنج بود. او هیچ قدرت ماورایی ندارد و از ذهن و فناوری در اختیارش استفاده می کند.

کارلو استرنج مخترعی بود که موفق به ساخت سلاح های لیزری و وسایلی شد که ذهن را تحریک می کرد. او تنها در عرض چند ماه از دکتر استرنج در کمیک های مارول پیشی گرفت و اولین بار در Tales of Suspense شماره 41 در سال 1963 ظاهر شد.

نکرومانسر

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قوی ترین نسخه های دکتر استرنج، قوی ترین نسخه های دکتر استرنج

نکرومانسر یکی از قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب همچنین به عنوان کپی از دکتر استرنج شناخته می شود. قدرت های او بسیار شبیه به قدرت ها و توانایی های Super Wizard است. او دانشی استثنایی از هنرهای عرفانی باستانی دارد و به قدرتی غیرقابل تصور برای به کارگیری آنها دسترسی دارد.

نکرومانسر در برخی بهترین کمیک برای دکتر استرنج او در دهه 90 ظاهر شد و در Dr. عجیب 2.

عجیب 2099

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
عجیب 2099

Strange 2099 که با نام جینی نیز شناخته می شود، صد سال دیگر خواهد بود تاریک ترین زمان بندی کمیک های مارول به نظر می رسد. این جادوگر بزرگ دارای قدرت های جادویی بسیاری از جمله مقاومت در برابر تغییرات در جدول زمانی اقدامات گذشته است.

توانایی های اولیه او، از جمله ایجاد توهم و شفای جادویی، به اندازه دکتر استرنج پیشرفته نیست. وقتی جینی به مارول کامیکس پیوست، به اندازه دکتر استرنج آموزش ندید، اما در جادوگری بسیار استعداد داشت.

MC2

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قوی ترین نسخه های Dr. عجیب، قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب

دنیای جایگزین MC2 در Earth-982 به آینده مارول کامیکس در چند دهه آینده نگاه می کند. در این دنیا، دکتر استرنج دیگر جادوگر بزرگ نیست، اما همچنان استاد هنرهای عرفانی است. نیروهای MC2 همانند نیروهای دکتر استرنج هستند و او از آنها برای مقابله با جانشین خود داک مگوس استفاده می کند.

داک مگوس در واقع دکتر استرنج را در این رویارویی شکست داد و نشان داد که این جادوگر معروف دیگر شکست ناپذیر نیست.

سر استفان استرنج

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قوی ترین نسخه های Dr. عجیب، بهترین نسخه های Dr. عجیب

سر استفان استرنج متعلق به جهان Earth-311 در سال 1602 بود، جایی که جهان مارول در یک محیط الیزابتی وجود داشت. او تمام قدرت و توانایی های دکتر استرنج و همچنین توانایی خود را برای دستیابی به یک ارتباط کوتاه با نسخه کمیک ایواتو واشر (Iwato Vasher) دارد.کوپن های مارول) استفاده شده.

این ارتباط به سر استفان استرنج ایده نادری از جهان چندگانه و خطرات پیش روی واقعیت داد. سر استیون استرنج از دانش خود برای نجات دنیای خود استفاده کرد و توسط پادشاه جیمز خیانت شد و کشته شد. با این حال، این دقیقاً پایانی برای استرنج نبود.

پانیشر استرنج

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قدرتمندترین نسخه های دکتر استرنج، قدرتمندترین نسخه های دکتر استرنج

مارول کامیکس نسخه های جالب زیادی از دکتر استرنج دارد و یکی از آنها Punisher Strange است. او تمام توانایی های دکتر استرنج را دارد. اما او تجربه کمی در جادوگری دارد. او میل لجام گسیخته ای به خشونت دارد که او را به یکی از قدرتمندترین نسخه های دکتر استرنج تبدیل می کند.

دکتر استرنج نهایی

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
دکتر استرنج نهایی

دکتر استرنج، پسر دکتر استرنج، به نظر از پدرش قدرتمندتر است. این شاید دلیل خوبی برای قرار گرفتن او در لیست قوی ترین نسخه های دکتر استرنج باشد. استفن استرنج جونیور که در زمین 1610 حضور دارد، می تواند از قدرت های مختلف بدون استفاده از جادو استفاده کند، از جمله هیپنوتیزم.

تقریباً تمام قدرتی که پدرش، استیون استرنج، از طریق جادو یا تمرین شدید به دست آورده بود. او در هنرهای عرفانی کمتر از پدرش تجربه دارد زیرا آموزش زیادی ندیده است.

داکتر استرنج

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب

داکتور استرنج، عارف هنرهای عرفانی، از دنیای هاوارد داک می آید. این نسخه از دکتر استرنج نیز تمامی توانایی های دکتر استرنج را دارد.

چیزی که دکتر استرنج را به یکی از قدرتمندترین نسخه های دکتر استرنج تبدیل کرد، انتقال افراد از Earth-791021 به نسخه اصلی Marvel Earth-616 با استفاده از جادو و مهارت های گسترده آنها بود.

کروکتور استرنج

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب

کروکاتور استرنج به صفوف یکی از بهترین گونه های لوکی، کروکودیل لوکی، به عنوان نسخه تمساح استرنج می پیوندد. جدا از توانایی های فوق العاده او، نقاط قوت کروکتور استرنج و دکتر استرنج مشابه هستند.

شخصیت عجیب از همان دنیای Spider-Ham در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse آمده است. با حضور اسپایدر هام در دنیای سینما، دیدن قهرمان عجیب در پرده بزرگ غیرممکن نیست.

کلیا

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
کلیا

Clea یکی از قدرتمندترین و بهترین نسخه های Dr. عجیب در کمیک های مارول. زیرا او نه تنها یکی از شاگردان جادوگر بزرگ است، بلکه موجودی قدرتمند از بعد تاریک دورمامو است.

در اصل، کلیا جادوگر بزرگ بعد تاریک بود، اما اکنون پس از مرگ دکتر استرنج در کمیک های فعلی، او به جادوگر بزرگ جهان Earth-616 تبدیل شده است. مهارت استثنایی او در جادو، او را به گزینه ای ایده آل برای جایگزینی با استرنج تبدیل کرد.

چیز عجیب

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
چیز عجیب

Strange-Thing، ترکیب قدرتمند Dr. Strange and Man-Thing، توانایی های استثنایی هر دو شخصیت را دارد. Strange-Thing نه تنها به عنوان یکی از قدرتمندترین جادوگران مارول، بلکه به عنوان نگهبان تمام واقعیت های روی زمین شناخته می شود و به او توانایی جابجایی واقعیت و تغییر ابعاد مقطع را می دهد.

دست راست دووم

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
دست راست دووم

این نسخه از دکتر استرنج به عنوان حق دوم در جنگ های مخفی 2015 عمل کرد. او همچنین قدرت و پتانسیل این را داشت که در دنیای خودش به یک امپراتور خدا تبدیل شود، اما این شانس را رد کرد. این نشان می دهد که دست راست دوم فوق العاده قدرتمند بود. اما این برای نجات او از خشم دومی که او را به خاطر خیانت به تاج و تخت کشت، کافی نبود.

شاگرد در دورماما

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
شاگرد در دورماما

دکتر استرنج در سریال؟ … چه می شود اگر (چه می شود اگر حقایق سریال) برای نجات جان کریستین راهی تاریک را طی می کند. شاگرد Dormammu هم همین راه را می رود. استرنج به عنوان دانش آموز دورمامو قدرت زیادی به دست آورد.

این نسخه از دکتر استرنج بارون موردو را حتی پس از بهبودی دست های زخمی اش می کشد. او در کمیک های مارول، خواهر دورمامو، عمر، را از زندان بعثی خود آزاد می کند و با او علیه اربابش توطئه می کند.

کشیش سیاه دکتر استرنج

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
قوی ترین نسخه های دکتر استرنج، بهترین نسخه دکتر استرنج

دکتر استرنج، کشیش سیاه پوست، توانایی درک و مشاهده جهان چندگانه را در مقیاس کوپن مانند دارد. او همچنین می تواند واقعیت را به سادگی با صحبت کردن به تنهایی تغییر دهد.

کشیش سیاه پوست دکتر استرنج تا حدودی شبیه Zombie Strange در تریلرهای Dr. Strange’s Parallel Worlds of Madness است.تحلیل تریلر دکتر استرنج از دنیاهای موازی جنون) نشان داده شده است. کشیش سیاه پوست دکتر استرنج دنیاهای زیادی را ویران کرد. او این کار را انجام می دهد تا کل چند متغیره را از بی ثباتی نجات دهد.

دکتر استرنجفیت

قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب
بهترین نسخه دکتر استرنج

دکتر. Strangefight ترکیبی از قدرت های عرفانی دکتر استرنج از کمیک های مارول و دکتر فیت از کمیک های Ducy است. این دو شخصیت قدرتمند قدرت های بسیار مشابهی دارند اما دکتر فیت توانایی سفر بین جهان های موازی را دارد.

همچنین، این نسخه از دکتر استرنج، که از متقاطع کامیکس آمالگام در دهه 1990 ظهور کرد، در واقع چارلز خاویر است. او با قدرت ذهنی پروفسور X، سه شخصیت خود را در یک شخصیت متحد می کند قوی ترین شخصیت های کمیک تبدیل می کند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله قدرتمندترین نسخه های Dr. عجیب ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد قوی ترین دستور العمل های دکتر استرنج

اولین حضور کارلو استرنج چه زمانی بود؟

کارلو استرنج، در واقع اولین نسخه دکتر استرنج، اولین بار در Tales of Suspense شماره 41 در سال 1963 ظاهر شد.

قوی ترین نسخه دکتر استرنج چیست؟

دکتر. StrangeFate که ترکیبی از سه شخصیت دکتر استرنج، پروفسور ایکس و دکتر فیت است، قدرتمندترین نسخه دکتر استرنج است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا