فیلم و موزیک

قوی ترین خون آشام ها در انیمه ؛ معرفی 10 شخصیت خون آشام قدرتمند

خون آشام ها یکی از قدیمی ترین هیولاهای بشریت هستند و در بسیاری از انیمه ها حضور دارند. با رقم بمانید، نه قوی ترین خون آشام ها در انیمه شناختن

خون آشام ها هنوز در فرهنگ پاپ بسیار محبوب هستند. شیفت روز 2022 نتفلیکس ثابت می کند که مردم هنوز از خونخواران می ترسند. خون آشام ها به طرز عجیبی وحشتناک هستند. مانند دیگر شخصیت ها، انواع مختلفی از خون آشام ها در داستان های مختلف وجود دارد. مطمئناً، برخی از نمایش‌ها خون‌آشام‌های دوستانه داشته‌اند، اما بیشتر مردم عاشق یک شخصیت قدرتمند خوب با نیت‌های شیطانی هستند.

قوی ترین خون آشام ها در انیمه

در اینجا 10 شخصیت خون آشام قدرتمند آورده شده است

می توانید لیست کنید قوی ترین خون آشام ها در انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

در حالی که شخصیت های قدرتمند انیمه جاودانه (شخصیت های انیمه جاودانه) انیمه خون آشام ها آن را به سطح کاملا جدیدی می برند. این خون‌آشام‌های واقعاً خاطره‌انگیز، چه آنها نیت خوبی داشته باشند و چه فقط منتظرند تا نشان دهند که چقدر بد هستند، سال‌هاست که اثر خود را بر روی طرفداران به جا گذاشته‌اند. بنابراین اگر می خواهید s قدرتمندترین خون آشام های انیمه ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید قوی ترین انیمه های خونخوار بیایید پرداخت کنیم

قارص

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

کارس اولین خون آشام جهان جوجو است و در واقع باعث تمام درگیری های این سری انیمیشن محبوب می شود. کارس رهبر قوم پیلار، اولین خون آشام ها و خالق ماسک سنگی است. اگرچه او نمی تواند زیر آفتاب بایستد، اما ویژگی های فیزیکی اش او را به قوی ترین شخصیت در کل تاریخ ماجراجویی عجیب جوجو تبدیل می کند.

قارص پس از رسیدن به شکل نهایی خود، در بالای زنجیره تکاملی قرار داشت. توانایی کارس به او این امکان را داد که به هر حیوانی تغییر شکل دهد، از یک سلول واحد بازسازی شود و ستارگان را از نزدیک با چشمان خود ببیند. جوجو فقط با حیله و قوانین طبیعت توانست او را شکست دهد. با این حال، یک رمان شبه رسمی نشان می دهد که حتی جهان هم نمی تواند کارس را از دستیابی به خدایی باز دارد.

استاز

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Vampire Staz یکی از شخصیت های انیمه اکشن است.بهترین اکشن جدید، انیمه مبارزه و انیمه شمشیر) یک ماجراجویی Blood Lad است. او از نوادگان خون آشام های نخبه است و بنابراین قدرت باورنکردنی دارد. استاز در دوران کودکی کاملاً قادر بود که سنگهای بزرگ را به اندازه یک سنگریزه فشرده کند.

نه تنها قدرت بدنی او بسیار بالاتر از سطح انسان است، بلکه جادوهای شیطانی او بسیار قوی هستند. Staz می تواند قلب مردم را از راه دور خرد کند و با یک حمله غوغا از ذات آنها تخلیه کند. تنها دلیلی که استاز از این قدرت سوء استفاده نمی کند این است که او یک اوتاکو تنبل است.

رایزل

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Cadiz Etrama de Raizel که بیشتر با نام Raizel شناخته می شود، قهرمان انیمیشن Noblesse است. او یک نجیب لودونی است که به عنوان نجیب آنها عمل می کند. او به عنوان اشراف به عنوان یک داور و در صورت لزوم یک جلاد عمل می کند. با وجود این وظایف، رازیل سعی می کند زندگی عادی مدرسه ای داشته باشد.بهترین انیمیشن مدرسه سال 2022 [+نتفلیکس]) برای نگهداری.

متأسفانه چندین حزب دیگر می خواهند یا او را نابود کنند یا از قدرت او برای منافع خود استفاده کنند. خوشبختانه رایزل یکی از قدرتمندترین اشراف زادگانی است که تاکنون زندگی کرده است. او با تکان دادن دست خود غول ها را بیرون می کند، بر ذهن دیگران مسلط است، با جادوی قدرتمند خود از دیگران محافظت می کند و از هوای رقیق طوفان های خونی ایجاد می کند.

ویلهلم ارنبورگ

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

ویلهلم ارنبورگ یکی از اعضای گروه Longinus Dreisen در Dies Irae بود. سادیسم و ​​ظلم او تنها با قدرت های شوم او مطابقت دارد. او آرایه معمولی از ویژگی های فیزیکی خون آشام های پیشرفته را دارد و طبق معمول خون آشام های انیمه، پتانسیل واقعی او از جادوی او ناشی می شود.

او فقط با یک نگاه قادر به کشتن مردم است و صرف حضورش زندگی اطرافیانش را نابود می کند. تشنگی او برای خون می تواند آنقدر قوی شود که ساختمان های اطراف خود را به سادگی با افزایش قدرت خود ویران کند. ویلهلم در حداکثر پتانسیل خود قدرت یک بمب هسته ای را دارد. ویلهلم ارنبورگ یکی از آنهاست قدرتمندترین خون آشام ها در انیمه خوب.

Shalltear

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Shalltear یکی از قوی ترین محافظان Ainz در انیمه Overlord است. اکثر مردم فراموش می کنند که او قدرت باورنکردنی دارد و این بزرگترین اشتباه آنهاست. قدرت او به قدری قوی است که حتی اختلافات جزئی بین او و آلبیدو باعث می شود کل قلعه به لرزه درآید. قدرت بدنی او عالی است و با خود آینتس برابری می کند، اما قدرت واقعی او در جادوی او نهفته است.

Shalltear به تمام جادوهایی که آینز می شناسد دسترسی دارد و به اندازه او با آنها قوی است. در نبرد تن به تن، او تقریباً شکست ناپذیر است. نه تنها این، بلکه هر چه بیشتر غرق در خون باشد، که در جنگ طبیعی است، قدرت او بیشتر می شود. این متأسفانه به قیمت جنون موقت او تمام می شود، بنابراین او تنها از این توانایی به عنوان آخرین راه حل استفاده می کند.

شینوبو

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Kiss-Shot Acerola-Orion Heart-Under-Blade یا به اختصار Shinobu یک خون آشام قدرتمند است که 598 سال سن دارد. در انیمه Bakumonogatari بسیار ضعیف می شود و ظاهری کودکانه به خود می گیرد. با این حال، هنگامی که او دوباره قدرت خود را به دست آورد، به فرم بزرگسالان جوان خود باز می گردد و می تواند شاهکارهای باورنکردنی انجام دهد.

او یک بار با یک پرش از قطب جنوب به ژاپن سفر کرد. فقط خندیدن زمین اطرافش را می لرزاند. جادوی او به او اجازه می دهد تا ماده را از هوای رقیق بسازد، و اگرچه در جنگ زیاد از آن استفاده نمی شود، یکی از توانایی های او به او اجازه می دهد در زمان سفر کند. قدرت های او به قدری زیاد است که تنها نقطه ضعف واقعی او به خود تحمیل شده است: عشق او به دونات.

دیو براندو

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

دیو براندو اولین شرور اصلی کل مجموعه ماجراجویی عجیب جوجو است و احتمالاً یکی از قدرتمندترین شخصیت های شرور در این انیمه است. به عنوان یک خون آشام، او قبلاً در برابر آسیب فیزیکی غیرقابل نفوذ بود و فقط می توانست برای همیشه توسط نور خورشید یا هامون سرکوب شود. رستاخیز او صد سال بعد به او این توانایی را می دهد که حتی زمان را متوقف کند.

اگرچه او یک بار دیگر توسط جوستارها شکست خورد، اما بازی ویدیویی Eyes in Heaven نشان می دهد که شیطان در نهایت به خدایی واقعی که به دنبالش بود دست می یابد. ادغام با جایگاه Made in Heaven به او قدرت تسلط بر همه چیز را داد. البته این بازی مانند یک قسمت از What If?حقایق سریال “چه می شد اگر”.) خوب.

آلوکارد

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه، قوی ترین خون آشام ها در انیمه

آلوکارد خون آشامی است که در جهنم خون آشام ها را شکار می کند و از آن لذت می برد. آلوکارد پس از شکست دادن آبراهام ون هلسینگ انسان به این گروه خونی پیوست. او باید برای همیشه از هوس ها و دستورات هر جهنمی اطاعت کند. علیرغم عصبانیت اینتگرا از طبیعت معمولی آلوکارد، او دلیلی برای ترس از امنیت او ندارد.

اگر هر چیزی، او بیشتر نگران گارانتی است. آلوکارد به راحتی می تواند حریفانی را که با آن روبرو می شود نابود کند، اما هر بار انتخاب می کند که با غذای خود بازی کند. با هر کشتن، او نه تنها خون، بلکه روح قربانیان خود را نیز به دست می آورد. این روحیات قدرت کلی او را بسیار افزایش می دهد. در پایان سریال، آلوکارد در واقع یک خدای خون آشام است.

Arcueid Brunest

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه، قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Arcueid Brunestud قهرمان Tsukuhime و شاهزاده واقعی اجداد است. او نزدیک به هزار سال سن دارد، اما بیشتر آن زمان را بی حوصله یا در خواب گذرانده است. او بسیار ساده لوح است و اغلب به احساساتش اجازه می دهد تصمیماتش را دیکته کنند. با این حال، فوران آن عواقب فاجعه باری دارد که کنترل نشده باقی می ماند.

او به عنوان یک اجداد واقعی، از فانتاسم مرمر و ضد نیرو استفاده کامل کرد. با هرکسی که او مبارزه می کند، به طور خودکار با اختلاف کمی قوی تر می شود. شبح مرمری به او این امکان را می دهد که تا زمانی که از نظر فیزیکی امکان پذیر باشد، خود احتمالات را بازنویسی کند. اگر یک ضربه بتواند کسی را بکشد، Arcueid تضمین می کند که این شانس 100٪ است.

ه

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه، قوی ترین خون آشام ها در انیمه

D شکارچی مرموز خون آشام D و دامپیر است. این بدان معناست که برخلاف سایر خون آشام ها، به دلیل خون دورگه اش می تواند در طول روز راه برود. مانند BNade در دنیای مارول، او به عنوان یک شکارچی خون آشام شناخته می شود. دیگران او را بهترین شکارچی خون آشام می دانند که تا به حال زندگی کرده است، و این در برابر خون آشام هایی است که یک تهدید کیهانی هستند.

او در کنار قدرت هایش، تجربه رزمی باورنکردنی را در طول هزاره های زندگی خود به دست آورده است. او نه آنقدر که سوابق آکاشیک را دستکاری می‌کند، بلکه بخشی اساسی از وجود آنهاست. نمی توان آن را از این یا هر واقعیتی پاک کرد. فقط سایر عوامل واقعیت می توانند او را آزار دهند و حتی در این صورت به هر حال آنها را نادیده می گیرد. D بیشتر یک شکارچی خون آشام است تا یک ضد خون آشام.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله قوی ترین خون آشام ها در انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا