تکنولوژی

قابلیت Gifts اینستاگرام ؛ ابزاری برای افزایش درآمد اینفلوئنسرها

شرکت متا به طور رسمی اعلام کرد که نمونه اولیه قابلیت هدیه در اینستاگرام به زودی به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

گروه هارون

اگر شما هم از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید، قطعا با صفحاتی برخورد کرده اید که محتوای آنها برای شما مفید است. گاهی اوقات کاربران تمایل دارند حمایت و علاقه خود را بیشتر از لایک و فالو کردن صفحه مورد نظر ابراز کنند. به همین دلیل به زودی قابلیت جدیدی در این سرویس ارائه می شود که به کاربران امکان می دهد کمک های مالی از صفحه مورد علاقه خود حمایت کنید

در ادامه لازم به ذکر است که مکمل امکان هدیه دادن در اینستاگرام می توان از آن به عنوان روشی جدید برای درآمدزایی اینفلوئنسرها از این شبکه اجتماعی استفاده کرد و از این رو شاهد افزایش چشمگیر فعالیت کاربران در این سرویس باشیم.

بیشتر بخوانید: قابلیت جدید بازنشر اینستاگرام به زودی ارائه می شود

آخرین اخبار منتشر شده در مورد ویژگی هدایای اینستاگرام

این را سخنگوی شرکت متا اعلام کرد قابلیت هدیه در اینستاگرام تست شده در داخل با اینکه گفته می شود این ویژگی جدید هنوز در دست توسعه است و تا زمان انتشار باید چندین تست را پشت سر بگذارد، اما به نظر می رسد نسخه اولیه آن به زودی تست شود.

شبکه اجتماعی اینستاگرام

پیش از این انتظار می رفت که عملکرد جدید اینستاگرام ارزیابی محتوا به نام؛ اما به گفته یک منبع خبری، نام این ویژگی که امکان رتبه بندی اکانت های شخصی اینستاگرام را فراهم می کند Gifts خواهد بود.

متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی از هدایای اینستاگرام منتشر نشده است. اما قبلاً از قابلیت های مشابه آن در پلتفرم های دیگر معمولاً با نام استفاده می شد انجامش نده ذکر شده است. شاید نام یا روش عملکرد این تابع در سرویس های مختلف تغییر کند، اما باید به خاطر داشت که ماهیت و هدف اصلی آن، یعنی. افزایش درآمد اینفلوئنسرها و افزایش فعالیت کاربران تغییری نخواهد کرد و بعید است که شرکت متا نوآوری جدیدی در این سیستم ارائه کند.

در نهایت شایان ذکر است که تیک توک به عنوان رقیب اصلی اینستاگرام در حال حاضر از Gifts پشتیبانی می کند. برای این منظور، افزودن ویژگی هدایای اینستاگرام برای رقابت با تیک توک برای شرکت متا ضروری است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ویژگی هدایای اینستاگرام چیست؟ نظر Hud خود را در بخش نظرات و جدیدترین ها به اشتراک بگذارید اخبار فناوری موارد تکراری را پیگیری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا