تکنولوژی

قابلیت ویرایش پیام در واتس اپ احتمالا به زودی ارائه خواهد شد

واتس اپ یکی از اپلیکیشن های پیام رسان قدیمی و پرکاربرد است که کاربران زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. از آنجایی که این شبکه اجتماعی به پیشرفت خود ادامه می دهد، به نظر می رسد که امکان ویرایش پیام های واتس اپ به زودی در دسترس خواهد بود. برای ترنجی همراه باشید

امکان ویرایش پیام های واتس اپ احتمالا به زودی در دسترس خواهد بود

اگر پیامک زیادی با تلفن خود ارسال می کنید، می دانید ارسال یک پیام غلط املایی چقدر آزاردهنده است. گاهی می بینید که بعد از ارسال پیام، حرف اشتباهی تایپ کرده اید که معنی جمله را به کلی تغییر داده است. حتی مواردی وجود دارد که ویژگی تصحیح خودکار برخی از کلمات شما را بدون اینکه متوجه شوید جایگزین می کند. به همین دلیل است که هر برنامه پیام رسانی باید ویژگی ویرایش پیام را داشته باشد.

آخرین اپلیکیشن پیام رسانی که چنین قابلیتی را دریافت کرده، iMessage اپل است. با iOS 16، اپل این قابلیت را برای کاربران آیفون اضافه کرد که بتوانند پیام های ارسالی خود را ویرایش کنند. یک برنامه محبوب دیگر به زودی این امکان را به شما می دهد. در ماه ژوئن، گزارش شد که تیم توسعه واتس اپ در حال کار بر روی روش جدیدی است تا به شما امکان ویرایش پیام های ارسال شده قبلی را بدهد.

امکان ویرایش پیام های واتس اپ

مطابق با PhoneArenaاکنون گزارش جدیدی از WABetaInfo نشان می دهد که واتس اپ این ویژگی را رها نکرده و در حال توسعه آن است. در نسخه بتای 2.22.20.12 WhatsApp برای اندروید، تیم WABetaInfo دریافته است که WhatsApp در حال حاضر در حال کار بر روی راهی است که به برنامه اجازه می دهد پیام های ارسالی شما را با نسخه های ویرایش شده خود جایگزین کند. همچنین، برای خواندن یک پیام ویرایش شده دریافتی، واتس اپ از شما می خواهد که آخرین نسخه برنامه را نصب کنید. البته زمانی که قابلیت ویرایش پیام به صورت رسمی منتشر شد، نیازی به این کار نیست.

در حال حاضر، هنوز این سوال وجود دارد که واتس اپ چقدر زمان برای ویرایش پیام های ارسالی به شما می دهد. همچنین باید توجه داشته باشیم که این ویژگی در حال حاضر در دست توسعه است و متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار آن برای عموم مردم برای WhatsApp وجود ندارد. با این حال، ما می توانیم مطمئن باشیم که این ویژگی به زودی ارائه خواهد شد. نظر شما کاربران مجله آراددر مورد امکان ویرایش پیام های واتس اپ چیست؟ آیا این ویژگی را مفید و کاربردی می دانید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا