تکنولوژی

قابلیت های جدید اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا ؛‌ درآمدزایی از ریلز و پست‌ها

آدام مصری یکی از مدیران عامل اینستاگرام در توییت جدید خود به ویژگی های جدید اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا اشاره کرد. وی اعلام کرد که قابلیت عضویت در پست ها و ریل ها نیز اضافه شده است.

آدام مصری در توییت جدید خود گفته است که تولیدکنندگان محتوای اینستاگرام می توانند ماهانه هزینه ای از فالوورهای خود دریافت کنند. به این ترتیب، افرادی که مشترک شده اند، به محتوای انحصاری دسترسی خواهند داشت که سایر فالوورها نمی توانند آن را ببینند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

ویژگی های جدید اینستاگرام چیست؟

مصری در ویدئویی در توییتر اعلام کرد که مشترکین می توانند چت با طرفداران دیگر را میزبانی کنند و با آنها تعامل داشته باشند. در این چت ها 30 مشترک پولی می توانند در چت ها با یکدیگر صحبت کنند.

ویژگی های جدید اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا؛  کسب درآمد از راه آهن و پست

پست ها و ریل ها مستقیماً به مشترکین نشان داده می شوند. این پست ها و ریل ها با نشان های مشترک مشخص شده اند. علاوه بر این، بخش “خانه مشترک” به پروفایل تولیدکنندگانی که مشترکین خود را دارند اضافه می شود. به این ترتیب فالوورها می توانند وارد برنامه اشتراک شده و اشتراک شخص مورد نظر خود را خریداری کنند.

ژانویه گذشته، اینستاگرام برنامه مشترکی را برای استوری ها و ویدیوهای زنده راه اندازی کرد و فقط فالوورهایی که مشترک شده بودند و هزینه اشتراک را پرداخت می کردند به آنها دسترسی داشتند. اما اکنون این ویژگی به پست ها و ریل ها اضافه شده است. علاوه بر این، مشترکانی که فعالیت بیشتری دارند و تعامل بیشتری دارند، علامت خاصی را در کنار نام خود مشاهده می کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ویژگی‌های کسب درآمد در اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا