تکنولوژی

قابلیت بازنشر استوری تیک تاک در اینستاگرام و فیسبوک

با وجود رقابت شدید متا با تیک توک، امکان بازنشر استوری های تیک توک در اینستاگرام و فیسبوک برای انتشار محتوای TikTok در پلتفرم های متا این شرکت ارائه شده است.

تتر نوامبر

فیس بوک و اینستاگرام با طراحی ویژگی هایی مانند Rails مشغول تقلید هستند تیک تاک هستند؛ البته قابلیت جدیدی به تیک توک اضافه خواهد شد که محتوای این اپلیکیشن را روی پلتفرم های متعلق به شرکت متا نمایش می دهد. تیک توک تایید کرده است که قصد دارد ویژگی جدیدی را راه اندازی کند که امکان ارسال مجدد داستان های تیک توک را فراهم می کند اینستاگرام و فیسبوک فراهم می کند

از آنجایی که این ویژگی اخیرا منتشر شده است، ممکن است برخی از کاربران در حال حاضر نتوانند آن را مشاهده کنند. این حرکت می‌تواند دیده شدن محتوای Tik Tok را در پلتفرم‌های Meta افزایش دهد، زیرا این شرکت به ویدیوهایی که از Tik Tok on Rails بازنشر می‌شوند امتیاز کمتری می‌دهد. علاوه بر این، متا به کاربران اعلام کرد که محتوای اصلی از ریل اینستاگرام اولویت بیشتری می دهد و الگوریتم های این پلتفرم لوگوی پلتفرم هایی مانند تیک توک را در ویدیوها شناسایی می کند.

جزئیات ارسال مجدد استوری های تیک توک در اینستاگرام و فیسبوک

بازنشر داستان تیک توک در اینستاگرام و فیس بوک می تواند راه جدیدی برای ارسال محتوای تیک توک در سایر شبکه های اجتماعی بدون نیاز به رقابت با Rails برای جلب توجه ارائه دهد. این ویژگی برای اولین بار برای این شرکت است هوشیار.ai پیدا شد، یک رابط جدید برای ارسال مجدد داستان های Tik Tok به این برنامه اضافه می کند. پیش از این، کاربران می‌توانستند روی عکس نمایه دوستشان در تب Repost ضربه بزنند، که با کلیک کردن روی منوی استوری با سه نقطه باز می‌شود. داستان های تیک توک مستقیما با دیگران به اشتراک بگذارید از طریق این بخش می توانید ویدیوها را در دستگاه خود ذخیره کنید، آنها را حذف کنید یا تنظیمات حریم خصوصی آنها را تغییر دهید.

بازنشر استوری تیک توک در اینستاگرام و فیسبوک
گزینه جدید برای بازنشر استوری تیک توک در اینستاگرام و فیسبوک

حال با توجه به تصاویر ارسال شده توسط این سایت که تیک توک نیز تایید کرده است، در این گزینه ریپست، آیکون اپلیکیشن شبکه های اجتماعی محبوب همچنین گزینه ای برای کپی لینک ویدیو وجود دارد.

در این بخش جدید، گزینه هایی برای ارسال مجدد استوری های تیک توک به اینستاگرام، فیسبوک و ردیت وجود دارد. لازم به ذکر است که این قابلیت شامل ارسال متقاطع به بخش Rails اینستاگرام یا فیس بوک نمی شود و فقط برای بازنشر استوری های تیک توک است نه ویدیو. داستان ها می توانند مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر حاوی تصاویر ثابت یا ویدیو باشند.

با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، داستان های تیک توک آنها برای Rails مناسب نیستند زیرا بیشتر حاوی پست های شخصی یا برای مثال پرسش و پاسخ بین وبلاگ نویسان و طرفداران آنها هستند – مانند محتوایی که در استوری های اینستاگرام می بینید. اما این ویژگی می تواند به وبلاگ نویسانی که در Tik Tok فعال تر هستند کمک کند تا به مخاطبان در سایر شبکه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

تیک توک هنوز تایید نکرده است که چه زمانی قابلیت بازنشر استوری های تیک توک در اینستاگرام و فیسبوک برای کاربران این شبکه اجتماعی در سطح جهانی منتشر می شود، اما لازم به ذکر است که خود داستان تیک توک هنوز در مرحله آزمایش جهانی است. با توجه به اینکه این ویژگی هنوز کامل نشده است، تیک توک ممکن است در نهایت تصمیم به حذف یا تغییر آنها بگیرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تیک توک و ویژگی جدید آن چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: techcrunch

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا