تکنولوژی

قابلیت ارسال همزمان Reels در فیسبوک توسط اینستاگرام عرضه شد

به تازگی ویدیوی کوتاه یا ویژگی Reels که توسط تیک توک معرفی شده است، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. این ویژگی آنقدر محبوب شده است که همه شرکت ها روی آن تمرکز کرده اند. اکنون قابلیت ارسال همزمان Reels به فیس بوک توسط اینستاگرام منتشر شده است. با ترنجی همراه باشید

راه اندازی این ویژگی برای ارسال همزمان قرقره ها در فیس بوک از اینستاگرام

اینستاگرام با انتقاد شدید افراد مشهور رسانه های اجتماعی مانند کایلی جنر و کیم کارداشیان مواجه شد، زمانی که این شرکت طراحی تمام صفحه الهام گرفته از TikTok خود را در اوایل سال جاری به روز کرد و این ویژگی را کنار گذاشت. اکنون متا رویکرد دیگری را برای رقابت با TikTok امتحان می‌کند، که توانایی ارسال همزمان یک جریان به فیس‌بوک و اینستاگرام است.

ویژگی جدید بخشی از مجموعه ای از ویژگی هایی است که این شرکت در روز سه شنبه عرضه کرد. در میان عناصر آن باید به روش جدیدی برای ایجاد آهنگ از داستان های منتشر شده قبلی اشاره کرد. سازندگان اکنون می توانند حلقه های خود را در اینستاگرام و فیس بوک به اشتراک بگذارند و از هر دو پلتفرم امتیاز کسب درآمد دریافت کنند.

امکان ارسال همزمان قرقره ها در فیس بوک

متا در اوایل سال جاری ویژگی Reels on Facebook را در تلاشی دیگر برای رقابت با TikTok راه‌اندازی کرد. فرمت ویدیوی عمودی کوتاه در سراسر شبکه های اجتماعی گسترش یافته و در پلتفرم ها و سرویس های مختلف ظاهر می شود. همراه با گزینه جدید برای ارسال Reels در اینستاگرام و فیس بوک، متا به کاربران اجازه می دهد تا با تبدیل استوری های منتشر شده قبلی خود به Reels، این محتوا را بسیار راحت تر ایجاد کنند.

مطابق با PhoneArenaیکی دیگر از قابلیت‌های جدیدی که به اینستاگرام و فیس‌بوک Rails می‌آیند، استیکر «Add Yours» است. این ویژگی مدتی است که در استوری های اینستاگرام وجود دارد و به دلیل محبوبیت آن، متا تصمیم گرفت این ویژگی را در Reels در هر دو پلتفرم قرار دهد. این استیکر راه دیگری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به راحتی با استفاده از یک روند استوری های جدید ایجاد کنند.

تمامی ویدیوهای اینستاگرام با فرمت Rails منتشر خواهند شد

با ساخت این ویژگی های جدید، متا امیدوار است افراد بیشتری را به ویژگی Reels جذب کند. ویژگی‌های جدید اکنون برای کاربران در سراسر جهان عرضه می‌شوند، بنابراین باید به زودی آن‌ها را دریافت کنید. نظر شما کاربران مجله آراددر مورد امکان ارسال همزمان Reels به فیس بوک از طریق اینستاگرام چیست؟ آیا به نظر شما این ویژگی مفید و کاربردی است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا