فیلم و موزیک

فیلم کامل خوانندگی احسان یاسین در مرحله نیمه نهایی برنامه عصر جدید

احسان یاسین در کودکی به تلاوت قرآن پرداخت و چهارمین اجرای جزء پنجم مرحله نیمه نهایی سوره سوم عصر جدید را اجرا کرد که مناجات های زیبایی با خدا داشت.

احسان یاسین در نیمه نهایی دوره جدید 3 نشان داد که واقعا خواننده خوبی است. ویدئوی اجرای او را ببینید. اخبار خوب را ادامه دهید نیمه نهایی احسان یاسین با مجله خبری آرادهمراه باشید.

احسان یاسین

احسان یاسین عصر جدید

احسان یاسین
احسان یاسین عصر جدید، نیمه نهایی احسان یاسین

احسان یاسین در عصر جدید

احسان یاسین در اولین مرحله از فصل سوم دوره جدید نشان داد که خواننده متفاوتی است که در این زمینه حرفی برای گفتن دارد. او در مرحله نیمه نهایی نیز با اجرای جذاب و صوتی خود هنر خود را تایید کرد. فیلم اجرای او را مشاهده می کنید.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله احسان یاسین ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا