فیلم و موزیک

فیلم حمله‌ی شدید به هالک ایرانی [+ویدئو]

فیلم منتشر شده توسط ضرب و شتم سجاد غریبی او که با نام مستعار هالک ایرانی پس از شکست مقابل گوریل قزاق به یکی از پربیننده ترین ویدئوها تبدیل شد.

برخی رسانه های داخلی مدعی شده اند که افراد ناشناس به سجاد گریبی هالک ایرانی حمله کرده و او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده اند. اخبار را ادامه دهید سجاد گریبی از بیمارستان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ضرب و شتم سجاد غریبی

ضرب هالک ایرانی

ضرب و شتم سجاد غریبی
فیلم سجاد غریبی ضرب و شثم فیلم ایرانی هالک ضرب و شثم

فیلم سجاد قریب ضرب و شتم

در این ویدئو که توسط خود سجاد گریبی به اشتراک گذاشته شده، بدن هالک ایرانی آثار و کبودی های حاصل از مبارزه با گوریل قزاق را نشان می دهد. اما برخی رسانه ها مدعی حمله افراد ناشناس به هالک ایرانی هستند. این ادعا صحت ندارد و بر اساس ویدئوی قدیمی از این چهره جنجالی مطرح شده است. می توانید ادامه دهید فیلم ایرانی هالک تماشا کردن

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ضرب و شتم سجاد غریبی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا