فیلم و موزیک

فیلم ترسناک وینی پو ؛‌ تبدیل شدن وینی پو به قاتل‌ترین!

وینی پو تبدیل به یک قاتل روانی می شود در فیلم ترسناک خون و عسل. با نوشتن فیلم ترسناک وینی پو با سایت مجله خبری آرادهمراه باشید.

همانطور که می توانید بشنوید فیلم ترسناک پو در دست ساخت! اولین عکس های او منتشر شده است که در ادامه این خبر مشاهده می کنید.

فیلم ترسناک وینی پو

وینی پو قاتل می شود!

فیلم ترسناک وینی پو
فیلم ترسناک پو

بر اساس آخرین اخبار سینما و تلویزیونWinnie the Pooh: Blood and Honey دارای نسخه جدیدی از Winnie the Pooh است. این اثر کارگردانی شده است ریس فرک واترفیلدپروژه جدید آنقدر شناخته شده نیست که تاکنون تنها چند تصویر از سری های مختلف آن در دسترس عموم قرار گرفته است.

فیلم ترسناک وینی پو
یک فیلم ترسناک

داستان وینی پو، این خرس زیبا، اولین بار در سال 1926 توسط آلن الکساندر میلن، نویسنده بریتانیایی در سال 1926 نوشته شد و توسط ارنست هاوارد شپرد، تصویرگر کتاب بریتانیایی تصویرگری شد. با توجه به اینکه این پروژه قبل از سال 1976 منتشر شده بود، حق چاپ آن به مدت 95 سال قبل از انتشار عمومی باقی ماند.

فیلم ترسناک پو
فیلم ترسناک پو

در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد سناریوی تاریک و روانی وجود ندارد (ارائه و تحلیل بهترین فیلم های ترسناک روانشناختی تاریخ) این فیلم اکران نشده است، اما به نظر می رسد که وقایع این فیلم حول محور قاتل وحشتناکی است که نقاب وینی پو را بر چهره دارد.

وینی پو تبدیل به یک قاتل روانی می شود، فیلمی ترسناک درباره پو
وینی پو تبدیل به یک قاتل روانی می شود

او حتی ممکن است یک حیوان دوتایی با نگاهی دیوانه به این شخصیت کلاسیک باشد. این پروژه توسط Jagged Edge Productions ساخته شده و قرار است امسال نمایش داده شود.

فیلم ترسناک وینی پو، وینی پو به یک قاتل روانی تبدیل می شود، فیلم ترسناک پو
فیلم ترسناک وینی پو

این پست را در اینستاگرام ببینید

نشریه به اشتراک گذاشته شده توسط رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر (@figar_ir)

بیشتر بخوانید:

  • بهترین فیلم های ترسناک 2022
  • بهترین فیلم های ترسناک نتفلیکس 2022
  • بهترین فیلم های خون آشام 2022
  • بهترین فیلم ها و سریال ها درباره زامبی ها 2022
  • بهترین فیلم های ترسناک 2022

از شرکت شما تا انتهای مقاله فیلم ترسناک وینی پو ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا