فیلم و موزیک

فیلم تاثیرگذار ترین سکانس از بچه مهمونی که شمار ا به گریه در می‌آورد! [+ویدئو]

خاطره مرد مهمانی ; بچه در برنامه مهمانی به ایرج طهماسب از دیدگاهش درباره زندگی و مردم گفت. تا پایان مقاله با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بخشی از گفتگوی ایرج طهماسب و بچه محمودی درباره خاطره چرخ و فلک سواری او و دختر گل فروش مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که ماجرای یافتن رقیب بزرگ برای کلاه قرمزی آغاز خوشی ندارد! با توجه به اینکه تلویزیون دارای حقوق مادی مجموعه کلاه قرمزی است، تمامی عروسک های ساخته شده توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی که صاحبان معنوی آن هستند، از حضور در سایر رسانه ها منع و در واقع ورود و خروج آنها ممنوع شد. .

خاطره مرد مهمانی

  • بچه جشن چرخ فلک
خاطره مرد مهمانی
خاطره کودک در برنامه مهمانی فرزند مهمانی شاد

خاطره کودک در برنامه مهمانی

در این ویدیو می بینید که کودک به ایرج طهماسب می گوید:

سوار چرخ و فلک شدیم و بالا و بالاتر رفت. خورشید به صورت ما می تابد. بعد با خودم فکر کردم که چقدر بالا می رویم! مردم کوچکتر و کوچکتر می شدند. ما انسان ها چقدر بزرگ فکر می کنیم! بعد به خودم گفتم وقتی بزرگ شدی مثل اونا نباش…

برنامه این مهمانی با استقبال بسیاری روبرو شد. از جمله شخصیت های محبوب و مهم این برنامه می توان به کودکان و پشه ها اشاره کرد که بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

در زیر فیلم خاطره کودک از چرخ فلک را مشاهده می کنید:

پس از انتشار قسمت بیست و هفتم ماهمونی، حالا بخشی از گفتگوی ایرج طهماسب و بچه درباره خاطره چرخ و فلک سواری او و دختر گل فروش مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

ایرج طهماسب متولد 26 اردیبهشت 1338 در تهران مجری، بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. او فعالیت هنری خود را با بازی در فیلم آن سوی مه به کارگردانی منوچر اصغری نسب آغاز کرد.


اخبار بیشتر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا