فیلم و موزیک

فیلمی که باعث گریه رامبد جوان روی آنتن زنده در برنامه خندوانه شد!!

فیلم گریه رامبد جوان دیشب در برنامه شاد رامبد جوان فیلمی از ارشا اغداسی را به نمایش گذاشت که باعث گریه او و دیگر شرکت کنندگان در برنامه شد.

ارشا اغداسی از دوستان صمیمی رامبد جوان بود که در چندین پروژه سینمایی یا تلویزیونی همکاری داشت اما متاسفانه سال گذشته این بدلکار معروف در سانحه رانندگی جان باخت. اخبار خوب را ادامه دهید رامبد جوان به گریه افتاد با مجله خبری آرادهمراه باشید.

فیلم گریه رامبد جوان

گریه رامبد جوان در برنامه شاد

فیلم گریه رامبد جوان
گریه های رامبد جوان در برنامه خندوانه گریه های رامبد جوان

گریه رامبد جوان در خندوانه

شب گذشته سه شنبه 13 اردیبهشت برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان به مناسبت تولد زنده یاد ارشا اغداسی فیلم هایی از حضور او به همراه گروهی از بدلکاران در این برنامه را به نمایش گذاشت. پخش این فیلم کوتاه چند دقیقه ای باعث گریه و گریه رامبد جوان و دیگر اهالی برنامه شد.

ارشا اغداسی بدلکار فیلم و سریال تلویزیونی که در جریان بدلکاری یک فیلم در لبنان دچار سانحه شد، در 4 اوت 1400 در بیمارستانی در بیروت درگذشت.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله فیلم گریه رامبد جوان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا