فیلم و موزیک

فوری: فیلم کامل فستیوال فشن شو عروس در بهارستان تهران [+ویدئو]

به دنبال نگه داشتن جشنواره مد لباس عروس در شهرستان بهارستان و مرزهای ایجاد شده تمامی عوامل این مراسم به مراجع قضایی معرفی شدند.

اتحادیه آرایشگران زنان بحرین روز یکشنبه 25 می برنامه ای را با عنوان “جشنواره” ترتیب داد. نمایش مد لباس عروس با حضور مدل ها و مانکن های مختلف برگزار شد و مدل های ماهواره ای و مانکن های حاضر در این مراسم واکنش های تند را به همراه داشت. اخبار را ادامه دهید فشن شو در بهارستان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

جشنواره مد لباس عروس

جشنواره مد بهارستان

جشنواره مد لباس عروس
فشن شو بهارستان جشنواره مد تهران

جشنواره مد تهران

در این جشنواره متاسفانه رعایت حجاب و عفاف در خیابان های شهرهای گلستان و نسیم شهر توسط وبلاگ نویسان زن اینستاگرامی در قالب مدل های عروس منزوی شد.

پس از واکنش رسانه ها به این موضوع، مدعی العموم بهارستان وارد عمل شد و مسئول این برنامه را تحت تعقیب قرار داد و آن را جرم اعلام کرد.

علی اصغر صادقی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان این رفتار را مسئول برگزاری این به اصطلاح جشنواره دانست و از برخورد قاطع با عاملان این رویداد به خبرنگاران خبر داد و اظهار داشت: البته با مرتکبین این اقدام مغایر با حساسیت اجتماعی قاطعانه و برابر مقررات قانونی برخورد خواهد شد.

ویدئوی کامل این فشن شو را ببینید:

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله جشنواره مد لباس عروس ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا