فیلم و موزیک

فوری: علی شادمان با دلنوشته تلخ خود برای مهسا امینی غوغا کرد! [+تصویر]

علی شادمان و مهسا امینی بازیگر یاقی در واکنش به درگذشت مهسا امینی دلنوشته ای منتشر کرد. تا پایان مقاله با مجله خبری آرادهمراه باشید.

واکنش متفاوت علی شادمان به درگذشت «مهسا امینی» را در ادامه مشاهده می کنید. محمدعلی شادمان (زادهٔ ۴ آذر ۱۳۷۵) بازیگر ایرانی است. اولین حضور او روی صفحه نمایش در سن 10 سالگی در یک درام م به عنوان مادر (2005) که برای آن جایزه بهترین بازیگر کودک را از جشنواره بین المللی فیلم Roched دریافت کرد.

او داخل زمان عشق (1386) ظاهر می شود و نقش برجسته ای در رویای سینما (1390) که در آن نقش یک بازیگر نوجوان مشتاق را بازی کرد. خوشحالم که در سریال تلویزیونی بازی می کنم وطن (1392) و کیمیاگری (1394) به شهرت بیشتری دست یافت. او در سال 2018 به ایفای نقش پرداخت مردن در آب مقدس وی نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد.

نقش مکمل مبارک شنای پروانه (1398) توسط محمد کارت و نقش اول سریال را بازی می کند سارق (1401) مورد ستایش محمد کارت بود.

علی شادمان و مهسا امینی

  • دل علی شادمان برای مهسا امینی
علی شادمان و مهسا امینی
علی شادمان مهسا امینی دل علی شادمان برای مهسا امینی

علی شادمان مهسا امینی

در این مطلب نامه علی شادمان بازیگر سریال یاغی به خواهرش که پس از درگذشت مهسا امینی در اینستاگرام منتشر کرده است را مشاهده می کنید.

وی با انتشار تصویر زیر نوشت:

خواهرم، کاش می‌توانستم بگویم؛ هر چه می خواهی بپوش، هر چه می خواهی فکر کن، هر چه می خواهی نظر بده و آن طور که می خواهی زندگی کن! هرجا رفتی با آرامش برو

در ادامه می توانید پست علی شادمان درباره مهسا امینی را مشاهده کنید:

علی شادمان و مهسا امینی
دلنوشته علی شادمان درباره مهسا امینی، پست علی شادمان در مهسا امینی

محمدعلی شادمان (زاده ۴ آذر ۱۳۷۵) بازیگر ایرانی است. اولین حضور او در سینما در سن 10 سالگی در درام میم مثل مادر (1385) بود که برای آن جایزه بهترین بازیگر کودک را از جشنواره بین المللی فیلم رشد دریافت کرد. او در «زمانی برای عشق» (1386) ظاهر شد و در «رویای سینمایی» (1390) نقش مهمی داشت که در آن نقش یک بازیگر نوجوان مشتاق را بازی کرد.


اخبار بیشتر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا