فیلم و موزیک

فروش یک میلیون نسخه‌ای بازی V Rising در هفته اول انتشار

طبق آمار منتشر شده، بازی خون آشام و بقای V Rising در هفته اول عرضه آن در استیم بیش از یک میلیون نسخه فروخته است.

V Rising یک بازی بقای خون آشام در فضای باز است که توسط Stunlock Studios ساخته شده است. این استودیو متشکل از 35 توسعه دهنده است و در سوئد تاسیس شد که در نهایت در جولای 2021 توسط شرکت چینی Tencent خریداری شد. این استودیو اکنون در بیانیه ای اعلام کرده است که فروش V Rising از یک میلیون نسخه فراتر رفته است. در واقع، این بازی 20 دلاری به عنوان دسترسی اولیه به استیم در 17 می امسال منتشر شد و تنها در سه روز اول انتشار، بیش از 500000 نسخه فروخت.

در بازی V Rising، بازیکنان باید خون آشام منحصر به فرد خود را بسازند و با یک دوربین ایزومتریک در یک دنیای باز کنترل آن را در دست بگیرند تا در نهایت پایگاه خانگی خود را که در واقع یک قلعه است گسترش دهند و بقای خود را تضمین کنند. در توضیحات صفحه بازی Steam آمده است: «مثل یک خون آشام از خواب بیدار شوید. به دنبال خون در شهرهای اطراف بگردید تا قدرت خود را بازیابید و برای زنده ماندن از آفتاب سوزان فرار کنید. قلعه خود را ارتقا دهید و در دنیایی باز و پویا پر از رازهای مختلف شکوفا شوید. “شما می توانید متحدان آنلاین خود را احضار کنید و سرزمین زندگان را فتح کنید.”

محیط تاریک و ترسناک V Rising

جرمی فیلدینگ، مدیر انجمن استودیو استونلاک اخیراً به IGN گفت: «فکر نمی‌کنم کسی انتظار داشته باشد که بازی آنقدر بزرگ باشد. یک شرکت بسیار کوچک با IP کاملاً جدید؟ مدت زیادی طول کشید تا مردم متوجه این موضوع شوند.

فیلدینگ اضافه کرد که تیم سازنده برنامه‌های بلندمدتی برای پشتیبانی از V Rising در آینده دارد: «چیزهای کوچک و بسیار جالبی در بازی وجود دارد که فکر می‌کنم فقط نیاز به گسترش دارند و ما قصد داریم این کار را انجام دهیم. فکر می کنم زمانی که به زمان انتشار کامل رسیدیم، بازیکنان متوجه خواهند شد که هدف ما برای یک تجربه کامل چیست. هنگامی که نسخه کامل منتشر شد، ما هنوز می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم.”

استودیو Stunlock هنوز تاریخ انتشار نسخه کامل V Rising را اعلام نکرده است.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا