فیلم و موزیک

فروش یک میلیون نسخه‌‌ای بازی TMNT: Shredder’s Revenge در هفته اول

حساب توییتر Dotemu در توییتی اعلام کرد که Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge بیش از یک میلیون نسخه فروخته است.

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge که توسط استودیوی Tribute Games ساخته شده است، توانسته نظرات بسیار خوبی را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کند. یعنی تا زمانی که به تازگی مشخص شد که این بازی 2 بعدی Beat’em Up بیش از یک میلیون نسخه در هفته اول انتشار خود فروخت. محصولی که کاربران می توانند آن را روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ تجربه کنند و در سرویس Xbox Game Pass نیز عرضه شده است.

سیریل ایمبرتمدیر عامل Dotemu در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: «لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن دقیقاً همان بازیی است که من می‌خواستم بعد از دیدن انیمیشن اصلی Teenage Mutant Ninja Turtles روی آن کار کنم. در کودکی سکه هایم را در ماشین بازی لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان خرج می کردم. ما از Nickelodeon بسیار سپاسگزاریم که به ما افتخار کرد که بخشی از جهان لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان باشیم و تأثیری که این پروژه بر زندگی همه ما در Dotemu داشته است. ما همچنین از Tribute Games برای به تصویر کشیدن مبارزه لاک پشت ها با Foot Clan و ارائه یک تجربه جدید که حس طنز جدیدی را القا می کند، تشکر می کنیم.”

مبارزه رافائل با دشمنان در Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

ژان فرانسیس ماژوریکی از بنیانگذاران Tribute Games می‌گوید: «استودیوی Tribute Games تصمیم گرفت تا فصلی باورنکردنی ایجاد کند که تاریخ لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان را جشن می‌گیرد. موضوعی که به اندازه تمام دنیا برای ما مهم است. همچنین دیدن اینکه هم تازه‌کاران و هم طرفداران قدیمی Beat’em Up با بازی سرگرم می‌شوند، فوق‌العاده است.

از زمان راه اندازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge، از تمام حمایت ها، اشتیاق و تشویق های جامعه طرفداران Teenage Mutant Ninja Turtles بسیار سپاسگزاریم. ما همچنین به آینده نگاه می کنیم تا شاهد تداوم تجربه کاربران در یافتن اینستاگرام های مختلف در بازی باشیم. سپس با دوستان خود مشغول تمرین ترکیب های مختلف هستند.

نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟ آیا Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge را دوست داشتید؟ Shredder’s Revenge موفق شد امتیاز 8.5 را از آراد نیوز کسب کند. آراد نیوز در توضیح بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge نوشت:

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge یک بازی سرگرم کننده و جذاب Beat’em Up است و فرقی نمی کند تا به حال کارتون Teenage Mutant Ninja Turtles را دیده باشید یا نه، فقط به سبک بیت ام آپ نیاز دارید. و تو در کسری از ثانیه عاشق میشی . Become It با این حال، بازی از مشکلاتی مانند طراحی نامناسب دشمنان بازی رنج می برد که با گذشت زمان و دیدن دشمنان جدید، چالش خاصی را تجربه نخواهید کرد و همین امر باعث شده تا چالش بازی به صورت همزمان صفر شود. حالت عملیات با این حال، از نظر سیستم مبارزه، طراحی شخصیت و باس ها، Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا