فیلم و موزیک

فروش پنج میلیون نسخه‌ای Dying Light 2 در ماه اول انتشار خود

استودیو Teckland اعلام کرد که Dying Light 2 در اولین ماه اکران خود پنج میلیون نسخه فروخت.

اوایل ماه فوریه بود که Dying Light 2 منتشر شد و توانست بازخورد قابل قبولی از منتقدان و کاربران دریافت کند. بنابراین شاید جالب باشد که بدانید فروش Diving Light 2 چگونه بوده است.

به تازگی استودیو Techland سازنده بازی Dying Light 2 آماری از فروش این بازی تا 28 مارس 2014 (28 فوریه) منتشر کرده است. بر اساس آمار منتشر شده، Dying Light 2 در اولین ماه عرضه موفق به فروش پنج میلیون نسخه شد. علاوه بر این، بیان شده است که فروش هر ماه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

Techland اعلام کرد که Dying Light از زمان عرضه آن در سال 2015 بیش از 20 میلیون نسخه فروخته است. مدیرعامل تکلند گفت: “موفقیت بسته Dyinglight نمونه ای عالی از یک تجربه فراموش نشدنی است که ما برای مشتریان خود ایجاد کرده ایم.”

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ آیا Dying Light 2 را دوست داشتید؟ Dying Light 2 توانست امتیاز 7 را از آراد نیوز بگیرد. آراد نیوز در توضیح نقد و بررسی بازی Dying Light 2 گفت:

«Dying Light 2 Stay Human شغلی است که از همان جلسه اول نشان می دهد که پتانسیل تبدیل شدن به یک تجربه واقعا سرگرم کننده را دارد. جذابیت بالای کاوش در جهان، بازی فوق العاده دیدنی با حرکات پارکور و تنش مناسب در زامبی های مقابل، ساعات اولیه بازی را بسیار هیجان انگیز کرده بود. اما با گذشت زمان از یک طرف داستان بازی جذابیت اولیه خود را از دست می دهد و به دلیل ویژگی های نه چندان خوب و سردرگمی کلی اثربخشی آن از بین می رود و از طرف دیگر تکرار برخی فعالیت های جانبی در بازی یا مبارزه با دشمنان انسانی خود منجر به تجربه کلی بازی خیره کننده است. با این حال، Dying Light 2 هنوز برای کسانی که واقعاً نسخه اول را دوست داشتند یا به طور کلی طرفداران آثار زامبی محور هستند، ارزش امتحان کردن را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا