فیلم و موزیک

فروش بیش از ۳ میلیون نسخه از بسته الحاقی Monster Hunter Rise: Sunbreak

پس از گذشت تنها دو هفته از انتشار بسته الحاقی بزرگ Monster Hunter Rise، آمار فروش این DLC به بیش از 3 میلیون نسخه رسید.

بسته الحاقی Monster Hunter Rise’s Sunbreak دو هفته پیش برای PC و Nintendo Switch منتشر شد. کپکام با این DLC بزرگ محتویات جدیدی را به طرفداران پرشمار بازی تحسین شده خود معرفی کرد و حالا به نظر می رسد جدا از منتقدان، بازیکنان نیز استقبال بسیار خوبی از آن کرده اند. پیش از این، Monster Hunter Rise: Sunbreak در هفته اول انتشار خود 2 میلیون نسخه فروخت و اکنون Capcom اعلام کرده است که به نقطه عطفی دیگر در فروش محتوای جدید Monster Hunter Rise رسیده است. خوب.

بنابراین گفته می شود Monster Hunter Rise: Sunbreak بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و این آمار برای تمامی پلتفرم های پشتیبانی شده توسط این بازی صدق می کند. از طرفی بازی اصلی Monster Hunter Rise تا به امروز بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده است. کپکام با ارائه آپدیت های بعدی سعی در بهبود آمار فروش بازی و بسته های اضافی آن دارد.

Dragon در Monster Hunter Rise: Sunbreak

در مجموع، فروش سری Monster Hunter اکنون به 84 میلیون نسخه رسیده است و Monster Hunter World پرفروش ترین بازی این شرکت در تمام دوران است. تا پایان ماه مارس امسال، Monster Hunter World 21 میلیون نسخه فروخته بود. رتبه دوم جدول پرفروش ترین بازی های کپکام در تاریخ این شرکت ژاپنی به بازی Resident Evil 7 با فروش 10.8 میلیون نسخه تعلق دارد.

Monster Hunter Rise: Sunbreak هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است. Monster Hunter Rise در بررسی آراد نیوز دارای امتیاز 9 از 10 است. محمد صادق توری او در بخشی از مقاله خود درباره این بازی نوشت: «Monster Hunter Rise نه تنها زیر سایه Monster Hunter World بود، بلکه از آن برای ارائه مکانیک های جدید به کاربران استفاده کرد و توانست سری Monster Hunter را بیشتر توسعه دهد. از طرفی در برخی قسمت ها با اتصال کنسول به تلویزیون کیفیت بافت های بازی افت می کند، طراحی محیط ها و تنوع آنها در کنار لباس نظامی از جمله ویژگی های مثبتی است که Monster Hunter Rise ارائه می کند. به مخاطبان.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا