فیلم و موزیک

فروش بازی Valheim از ۱۰ میلیون نسخه عبور کرد

استودیو Iron Gate در کنفرانس خبری اخیر خود اعلام کرد که فروش بازی Valheim از مرز 10 میلیون نسخه عبور کرده است.

یک سال و چند ماه از عرضه بازی Valheim می گذرد و استودیو Iron Gate سازنده آن با ارائه آپدیت های مختلف سعی در ارائه تجربه بهتری به گیمرها داشت. Hearth and Home نام جدیدترین آپدیت بزرگ این بازی است که طی آن شاهد تعادل مجدد مواد غذایی و مکانیزم های رزمی بازی بودیم و علاوه بر آن المان های دیگری مانند عملکرد اشتراک گذاری اطلاعات کارت با سایر بازیکنان به آن اضافه شد. بازی

در همین حال، استودیو Iron Gate و ناشر Valheim Coffee Stain در کنفرانس مطبوعاتی اخیر اعلام کردند که فروش بازی Valheim از 10 میلیون نسخه فراتر رفته است. مدیرعامل آیرون گیت گفت: ما هرگز تصور نمی کردیم که والهایم تا این حد بزرگ شود، حتی در رویاهایمان. سال گذشته ما سریعتر از آنچه فکر می کردیم رشد کردیم. تعداد تیم ما بلافاصله بعد از بازی دو برابر شد. دانستن اینکه میلیون ها بازیکن از تجربه Walheim لذت برده اند باعث می شود احساس غرور و فروتنی کنیم.

کافه استین، کافه استین، معاون اول بازی گفت: «دیدن ماجراجویی والهایم در عرضه یک ساله آن و همچنین حضور در استودیوی Iron Gate، برای ما یک تجربه عالی است. امتیازهای فوق العاده حساب می شود. تیم سازنده تمام دانش خود را صرف بازی می کند و با عشق آن را توسعه می دهد. “ما بسیار متواضع هستیم از این واقعیت که ثمره تلاش آنها میلیون ها مصرف کننده در سراسر جهان را خوشحال کرده است.”

در همین حال، استودیوی Iron Gate در حال حاضر در حال کار بر روی منطقه جدیدی به نام Mistlands برای Valheim است و مدیر عامل این استودیو می گوید: بی صبرانه منتظر اضافه شدن این محیط مرموز به بازی هستیم. علاوه بر افزودن یک محیط جدید به Valheim، سلاح ها و دشمنان جدیدی نیز به بازی اضافه خواهند شد. در آینده شاهد انتشار آخرین اخبار در مورد این بازی خواهیم بود.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا