فیلم و موزیک

فروش بازی Ghost of Tsushima از ۹.۷۳ میلیون نسخه عبور کرد

استودیوی Soccer Punch به تازگی اعلام کرده است که فروش Ghost of Tsushima به 9.73 میلیون نسخه رسیده است.

دو سال پیش بازی Ghost of Tsushima منتشر شد و توانست نظرات بسیار خوبی را از منتقدان و کاربران دریافت کند. محصولی که طی آن بازیکنان در نقش جین ساکای آنها مصمم هستند که مغول ها را از جزیره تسوشیما بیرون کنند. همچنین با انتشار بسته الحاقی Iki Island، تجربه داستانی جدیدی به گیمرها داده شد.

در همین حال Sucker Punch، سازنده بازی Ghost of Tsushima در توییتی اعلام کرد که فروش این بازی پس از دو سال انتشار از مرز 9.73 میلیون نسخه عبور کرده است. لازم به ذکر است که مجموع فروش بازی در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 درج شده و مبلغ فروش تا 21 تیر محاسبه شده است. بنابراین ممکن است در آینده ای نه چندان دور فروش بازی به 10 میلیون نسخه برسد. و از طرف دیگر، شاید در آینده انتشار Ghost of Tsushima برای PC بتواند تعداد نسخه های فروش را بیش از پیش افزایش دهد.

در این میان تیم سازنده آمارهای جالب دیگری را نیز به مناسبت این دستاورد منتشر کرده است. تاکنون 75.18 میلیون روباه در Ghost of Tsushima توسط بازیکنان نوازش شده اند و کاربران Ghost of Tsushima در مجموع حدود یک میلیارد Standoff (یکی از ویژگی های بازی) را در مبارزات تجربه کرده اند. همچنین، مجموعاً طرفداران 6437 سال اسب سواری می کنند.

نظر شما کاربران آراد نیوز در مورد آخرین اخبار بازی Ghost of Tsushima چیست؟ از دیگر اخبار Ghost of Tsushima می توان به ساخت احتمالی دنباله ای برای این بازی توسط Soccer Punch اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا