فیلم و موزیک

فراگمان قسمت 26 سریال سه قرون ؛ Üç Kuruş با زیرنویس فارسی

پیش نمایش قسمت 26 سریال ç Kuruş در مطلب جدید مجله خبری آرادقرار داده شده است. Fragman قسمت 26 از سری Three Centuries از انتهای مقاله دانلود کنید.

بعد از سریال معروف و محبوب ترکی گودال، سریال سه قرن توسط کمپانی ایاپیم و به کارگردانی Sinan تر ztürk ساخته شده است. این سریال از دوشنبه از شبکه شو تی وی پخش خواهد شد. این سریال تاریخچه محله کولی ها و درگیری آنها با پلیس را شرح می دهد.

در این میان یک قاتل زنجیره ای هر روز یکی از اهالی محله را می کشد. اما دلیل این قتل ها چیست و شخصیت اصلی سریال کارتال (با بازی اوراز کایگیلاراوغلو) در چه مقطعی با این قاتل تماس گرفته است؟ اس دانلود قسمت 26 سریال سه قرن از انتهای مقاله تماشا کنید Fragman 3 Series Coins، قسمت 26 بنشینید و از ماجراهای قسمت بعدی مطلع شوید.

Fragman قسمت 26 از سری Three Centuries

Kurç Kuruş با زیرنویس فارسی

Fragman قسمت 26 از سری Three Centuries
دانلود قسمت 26 فراگمان از سریال سه قرن

کارتال (با بازی Uraz Kaigilaroglu) یکی از رهبران کولی ها و پایین شهر در استانبول است. او در حال حاضر در حال راه اندازی یک وب سایت برای آنلاین کردن کازینو است. پلیس افه (با بازی اکین کوچ) در تلاش برای اثبات جنایات کارتال و دستگیری اوست.


بیشتر بخوانید:


اما طی حادثه ای که افه و مافوقش به دنبال کارتال می گردند، قاتلی را پیدا می کنند که کارتال را می کشد. قاتل پس از شناخت کارتال از کشتن او دست می کشد. اما حلیت، رئیس کشته شد. تیز سریال ترکی سه قرن قسمت 26 از انتهای مقاله دانلود کنید.

دانلود قسمت 6 فراگمن سریال سه سکه ، سریال فراگمن سه سکه قسمت 6 ، تیزر قسمت 6 سه سکه
دانلود قسمت 26 فراگمان سریال سه سکه

پس از کشتن هالیت که مانند پدر افه بود، افه در تلاش برای یافتن قاتل مرتکب اشتباهاتی می شود که منجر به حذف او می شود. افه پس از ترک سمت خود به همکاری قبل از کارتال رفت.


بیشتر بخوانید:


افه داستان یک قاتل زنجیره ای را برای کارتال تعریف می کند. اینکه قاتل کارتال را می شناسد و قصد کشتن او را ندارد. کارتال معتقد نیست که چنین چیزی ممکن است، اما پس از هدیه ای که از قاتل دریافت می کند، به همه چیز ایمان می آورد.

سریال ترکی سه قرن قسمت 6 ، Fragman قسمت 6 سه قرن ، دانلود قسمت 6 سریال سه قرن
Fragman قسمت 26 Three Centuries

او همچنین دست به کار می شود تا با آفا همکاری کند. در ادامه سریال، افه ممکن است به موقعیت خود بازگردد، اما با نقشه ای به عنوان یک مامور مخفی استعفا می دهد. کارتال باور نمی کند که دیگر افسر پلیس نیست، اما همچنان با او همکاری می کند.

فرهان که قاتل زنجیره ای تاریخ بود تنها به شرطی تسلیم می شود و اعتراف می کند که افه و کارتال پیش او باشند. او به آفا کمک می کند تا به بایبرس، رئیس مافیایی که در کودکی فرهان و کارتال را آزار می داد، برسد.


بیشتر بخوانید:


بایبارس مادر فرهان را کشته و دست پدر کارتال را قطع کرده بود. تراموا خانواده های زیادی را شکست، اما خود بایبارز به زندگی کثیف ادامه داد.

در این میان، عمه کارتال رازهایی از گذشته را در دل خود پنهان کرده است که شاید کلید داستان باشد. تیزر قسمت 26 سه قرن بخشی از اتفاقاتی که در ادامه تاریخ سریال رخ خواهد داد را نشان می دهد. تجسم سه قرن قسمت بیست و ششم زیرنویس فارسی از انتهای این مقاله، از بخش دانلود قسمت 26 فراگمان سریال سه سکه بگیر.

دانلود قسمت 6 فراگمن سریال سه سکه ، سریال فراگمن سه سکه قسمت 6 ، تیزر قسمت 6 سه سکه
تیزر قسمت 26 سه سکه

با ارجاع به کانال تلگرام فیگار علاوه بر این می توانید Fragman قسمت 26 Three Centuries دسترسی به سریال های دیگر مجموعه های زیر در کانال و سایت مجله خبری آرادمنعکس شده است:

عوامل سریال

Faragman I Episode 6 Series Three Centuries, Faragman II Episode 6 Series Three Centuries
Fragman قسمت 26 سریال Three Centuries, دانلود قسمت 26 سریال Three Centuries
 • ستاره ها:
  • اوراز کایگیلاراوغلو
  • آکین کوچ
  • متاسفم
  • مصطفی کیرانتپه
  • اور یلدیران
  • نسرین جوادزاده
  • آسلیان مالبرو
 • کارگردان: سینان اوزترک
 • سازنده: شرکت آی پی یاپیم
 • پخش از: نمایش تلویزیون
 • زمان بازی است: ساعت 21:30
 • روز صدا و سیما: دوشنبه ها
 • محصول: بوقلمون
 • زبان: ترکی
 • سال: 2021، تیزر قسمت 26 سه سکه
دانلود زیرنویس فارسی قسمت 6 Faragman قسمت 6 Three Centuries تیزر قسمت 6 Three Centuries Three Centuries قسمت 6
تیزر قسمت 26 Three Centuries, Fragman Series Three Coins قسمت 26

دانلود قسمت 26 فراگمان از سریال سه قرن

قسمت اول قسمت 26 سریال سه قرن

قسمت دوم قسمت 26 سریال سه قرن

بیشتر بخوانید:

سریال ترکی سه قرن قسمت 6 ، Fragman قسمت 6 سه قرن ، دانلود قسمت 6 سریال سه قرن
سریال ترکی سه قرن قسمت 26 سه قرن قسمت 26 زیرنویس فارسی

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله Fragman قسمت 26 از سری Three Centuries ممنون از زیرنویس فارسی. در این مطلب قسمت اول قسمت 26 سریال سه قرن و قسمت دوم قسمت 26 سریال سه قرن را برای شما آماده کرده ایم. می توانید با تماس با کانال تلگرام مجله خبری آرادفایل خود را دانلود کنید.

فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل اشتراک در. به این ترتیب علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مقالات، می توانید نظرات و مطالب خود را در فیگارو منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا